Kariéra je minulostí

Doby největší slávy Jiřího Krampola (78) jsou nejspíš nenávratně pryč. Moderátor show Nikdo není dokonalý je bez práce a docházejí mu peníze.

Televizní bavič má totiž čím dál silnější pocit, že už pro něj v televizní a filmové zábavě není místo. Že o něj už filmaři nemají zřejmě zájem. Jak jinak si vysvětlit, že žádné zajímavé nabídky nepřicházejí? „Kéž bych dostal nějakou pěknou nabídku.

To bych samozřejmě vzal všemi deseti,“ svěřil se zklamaný Krampol. Není to zřejmě jen touha po milované práci, ale i potřeba nějakého přivýdělku v důchodu. Jen z něj by prý sotva vyšel.

Důchod má celkem slušný

Už před lety si Jiří Krampol stěžoval na svou nepříliš dobrou finanční situaci. A to i přesto, že jeho důchod rozhodně nepatří mezi ty nejnižší. Jak se sám před lety přiznal bere přes patnáct tisíc korun měsíčně.

„To mi ale pokryje holý nájem. Za léky platím měsíčně přes dva tisíce. Jen z důchodu bych bydlel pod mostem,“ posteskl si. Neutěšená situace ohledně pracovních nabídek trvá už nějaký ten rok. Před dvěma lety se Krampol dokonce svěřil, že doufá, že mu někdo nabídce třeba nějakou reklamu nebo něco podobného. Žádná taková nabídka ale nepřichází.

Přicházejí strašné nabídky

„Ne, že bych nepotřeboval peníze a kecal bych, kdybych tvrdil, že se o mě televize rvou. Také vím, že ve svém věku musím být vděčný za práci, ale věci do kterých se prostě jít nedá!“ svěřil se Krampol s tím, že přesto, že práci opravdu potřebuje, na poslední nabídku prostě kývnout nemohl.

Mělo se jednat o detektiva v sitcomu o padesáti dílech. Nejdřív byl prý nadšený a skákal doslova radostí, že se konečně dočkal. „Jenže pak jsem si přečetl první tři stránky, poděkoval za nabídku a odmítl to, protože to byla taková kravina, že jsem to dělat nechtěl,“ postěžoval si herec.

reklama
reklama

Komentáře