Kate Winslet dala vyhlédnutému partnerovi jasně najevo, jaké s ním má úmysly!

Roli v divadle mu odmítla, další schůzku si ale sama vynutila!

Hvězda filmu Titanic Kate Winslet (43) si svého druhého manžela Sama Mendese (53) cíleně ulovila“. Udělala něco, po čem bylo jasné, že ho chce – a on to pochopil!

Britská herečka Kate Winslet (43) získala status hvězdy už jako mladá, díky legendárnímu velkofilmu Titanic. Tehdy se také hodně psalo o jejím vztahu s Leonardem DiCapriem (). Fanoušci herce i milovníci zmíněného filmu by byli určitě rádi, kdyby se milostný vztah z pláten kin přenesl i do soukromého života. K tomu ale nikdy nedošlo, i když Leonardo a Kate jsou od té doby celoživotními přáteli. Nic víc mezi nimi ale nebylo a není.

V devatenácti vraždila před kamerou!

V době dospívání trpěla Kate mindráky ze své nadváhy. Trápilo ji to tím více, že chtěla být herečkou a neznala žádné herečky, které by byly tlusté. Jak prozradila, zůstalo to v ní po celý život. „Pořád máte pocit, že vypadáte o něco hůře než všichni ostatní,“ konstatovala. Nakonec jí to ale od herecké dráhy neodradilo. Kvůli hraní opustila v šestnácti letech i střední školu. Našla si práci v obchodě a vydělávala tam peníze na cesty do Londýna, kde pravidelně probíhaly konkurzy na filmové role. Režiséři si jí všimli a v devatenácti letech dokonce dostala svojí hlavní roli. Byl to novozélandský film režiséra Petera Jacksona (57), který se později proslavil trilogií Pán prstenů a Kate v něm hrála mladičkou vražedkyni. Ve dvaadvaceti letech pak nastoupila na palubu filmového Titaniku, aby si zajistila věčnou slávu.

Nepomohlo ani fingované rande!

Kdyby si po fenomenálním úspěchu Kate chtěla vybírat ženicha mezi slavnými hvězdami, určitě by nějakého našla. Jí se ale nelíbilo v Hollywoodu, radši se vrátila zpátkyx do Anglie. při natáčení jednoho romantického dramatu se seznámila s asistentem režie Jimem Threapletonem (46), vzala si ho a měla s ním dcerku. Po třech letech následoval rozvod. Druhým manželem Kate se stal režisér Sam Mendes (53), tvůrce oscarového filmu Americká krása. Nejprve se setkali pracovně a Sam nabídl Kate role v divadelních hrách. Rané mateřství jí ale nedovolilo tuhle práci vzít. Výsledkem toho setkání ale bylo, že se do Sama zakoukala a aby to zdůraznila, vnutila mu své telefonní číslo. Režisér pochopil a Kate brzy čekala druhá svatba, tentokrát tajná, v Karibiku. A také další potomek. Ani tohle manželství ale nevydrželo. Sam a Kate si přestávali rozumět, čím dál méně se objevovali na společenských akcích. Neušlo to zraku bulvárních novinářů a o konci vztahu se začalo spekulovat ještě dřív, než k němu reálně došlo. Dvojici nepomohla ani „hra na romantiku“, kdy si jednou týdně domlouvali rande, jako by se teprve seznamovali. Nejprve následoval rozchod reálný, kdy spolu Sam a Kate přestali bydlet, pak i právní, když se dohodli na rozvodu. Obešlo se to bez skandálů a oba zůstali přáteli.

Musel se dívat, jak to dělá s jiným!

Jedním z možných důvodů, proč se manželství Kate a Sama nepovedlo, byly i odvážné scény, kterým se herečka nikdy nevyhýbala. Málokterému muži se líbí, pokud jeho partnerku vidí nahou celý svět. K velmi zajímavé situaci došlo při natáčení filmu Nouzový východ. Ten režíroval právě Sam Mendes, Kate hrála hlavní ženskou roli a jejím partnerem před kamerou byl Leonardo DiCaprio. Natáčení erotických scén bylo hodně bizarní a těžko říct, jak se Sam Cítil, když viděl Kate s božským Leonardem v akci!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden