Můj čas na kafíčko

Kateřina Brožová (55): Zlatokopka? Tak to já rozhodně nejsem!

Nestárnoucí herečka Kateřina Brožová (55) je často nazývána zlatokopkou a je vnímána jako žena, která si s mužem, jenž má hluboko do kapsy, nikdy nic nezačne.

Teď ale ukázala, že umí být i velmi skromná a ke štěstí jí stačí málo. Na sociálních sítích se předvedla bez líčení, jen v tílku a kraťasech, a navíc ve stanu. Zamilovala se totiž do rybaření. Chce si snad najít muže, který s ní bude onen koníček sdílet?

Jaromír Soukup (54).

Luxus? Není nezbytně nutný

Maledivy, Azurové pobřeží, či nějaká krásná lokalita v Chorvatsku. To jsou dovolenková místa, která má Brožová ráda. Nedávno ale dala přednost Orlíku a rybaření pouze ve společnosti svých tří psů. „Nikdy bych nevěřil, že vy budete chytat ryby,“ napsal jí jeden příznivec na sociálních sítích.

Je jasné, že nebyl sám, komu svým koníčkem udělala Brožová radost. Bylo to opravdu velké překvapení, neboť v posledních letech se herečka obklopovala spíše luxusem. A také muži, kteří jí podobný komfort  mohli zajistit. A že jich nebylo zrovna málo!

Měla prakticky jen bohaté partnery

Do roku 2018 byla partnerkou mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54). Ten ji rozmazloval jako princeznu, nicméně nakonec se oba rozhodli, že bude lepší, když se rozejdou. Půl roku strávila herečka i po boku slovenského miliardáře Borise Kollára (57).

Konec měl nastat kvůli tomu, že s ním údajně nechtěla dítě. Hodně kontroverzní pak byl její vztah s podnikatelem a producentem Peterem Kovarčíkem (†61). Ten o ní po rozchodu prohlásil, že byla jeho nejdražším eskortem v životě a měla ho stát dohromady více než deset milionů korun.

Od roku 1997 do roku 2004 byla provdaná za podnikatele v agroprůmyslu Zdeňka Tomana (63). Společně dokonce přivedli na svět  dceru Kateřinu (21).

Potká nového partnera během rybaření?

Ani rodina ale neměla tu moc, aby jejich vztah vydržel; nakonec šli od sebe. Není proto bez zajímavosti sledovat, kdo bude jejím dalším partnerem. Jestli se skutečně poučila a zjistila, že peníze v životě nejsou všechno.

A nebo se brzy ve společnosti objeví znovu po boku nějakého zámožného chlapíka. V každém případě je jasné, že je mezi muži stále hodně žádaná a není divu.

Vypadá skvěle, udržuje si štíhlou postavu a vzhled jí mohou závidět i o dvacet let mladší dívky. A to spoustu mužů nenechává v klidu a bude tak jen na Brožové, kterému dá šanci.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden