Kateřina Brožová čeká na dalšího milionáře. Bude to konečně ten pravý?

„Chtěla jsem vztah – já pro tebe a ty pro mě. Hledala jsem prince na bílém koni, který mi bude přítelem, ochráncem a partnerem.“

Představu o tom, jak má vypadat dokonalé partnerské pouto, si Kateřina Brožová (52) udělala už v mládí. Dodnes se jí ale nepodařilo najít takového muže, který by její sen o štěstí naplnil dlouhodobě.

Po své mamince má Kateřina Brožová (52) v žilách i ruskou krev. Odtud možná pramení jak její atraktivní vzhled, tak hrdost. Po obou rodičích pak zdědila umělecké sklony.

Otec hrál na housle, maminka tančila jako baletka v Národním divadle. Nebylo divu, že od dětství se budoucí herečka zapojovala do různých aktivit, jako tanec nebo hra na klavír. Přála si mít sourozence, ale vyrůstala jako jedináček.

Vždy toužila po dokonalém vztahu

V době, kdy studovala Kateřina na gymnáziu, přivydělávala si modelingem. Kupodivu si ale nepřipadala nijak zvlášť atraktivní. V období dospívání to ale tak většinou bývá, že i hezké dívky si připadají jako ošklivá káčátka. Kateřina ale postupně pochopila, že muži jí

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden