Můj kousek štěstí

Kateřina Brožová: Podlomené zdraví, skončila na kapačkách. Co bude dál?

Tohle se nemělo stát! Kateřina Brožová, hvězda seriálu Modrý kód, se tak těšila, až konečně definitivně skončí nouzový stav, začnou se znovu točit seriály, otevřou se divadla. A když se jí konečně tohle přání splnilo, dopadla chuděra jako sedláci u Chlumce nad Cidlinou, tedy velmi špatně. Dostihla ji totiž minulost.


Při zkoušce v Divadle Broadway se náhle dostavila ukrutná bolest zad, pravděpodobně to jsou následky z mých dřívějších úrazů,“ popisuje herečka. „Během nouzového stavu jsem se také věnovala více než obvykle fyzické práci jak doma, tak i na zahradě, a to je důsledek.“ Nemohla sedět, nemohla ležet, nesnesitelné bolesti ji přiměly vyhledat lékařskou pomoc.

„A tak jsem skončila na pohotovosti na kapačkách,“ povzdechla si představitelka starostky Dariny Růžičkové, drsné cílevědomé seriálové ženy. Tohle je daň za úrazy, které se krásné blondýnce nevyhýbají.

O své dávné osudové autonehodě říká: „Ta nehoda byla tak strašná, že muselo být něco, co mi zachránilo život, a já to odnesla jen zlomenou páteří.“

V roce 2018 navíc spadla v Divadle na Vinohradech s kolegou Václavem Vydrou (64) z dvoumetrové kulisy. Teď se jí to všechno sečetlo. Ale jako silná, samostatná žena se z nesnází jistě brzy dostane.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden