Kateřina Hrachovcová: Proč nesmí mít dítě?

Z toho jde hrůza! Herečka Kateřina Hrachovcová (41), kterou kdysi proslavil seriál Život na zámku, nesmí být matkou. Bylo jí to svým způsobem zakázáno.

Dříve si všichni mysleli, že výstřední Kateřina děti mít nechce, případně že otěhotnět nemůže. Skutečný důvod toho, že je i v jedenačtyřiceti stále bezdětná, vyšel najevo až v poslední době. A je to velice smutné.

Kateřina totiž po roli matky a miminku v náručí nesmírně touží. Tím, kdo se rozhodl jí to znemožnit, je manžel, známý zvěrolékař Jan Herčík (57). Renomovaný veterinář totiž na jedné společenské akci šokoval přítomné prohlášením, že děti u nich doma zatím nejsou v plánu.

Cynicky tvrdil, že planeta už je takhle přelidněná, takže není důvod ji ještě více zalidnit. Z toho mrazí, a ze všeho nejvíce asi právě Kateřinu. Jak žena středního věku, jejíž biologické hodiny bijí jako o život, asi ponese skutečnost, že jí vlastní manžel, její nejbližší člověk, zakázal mít děti? Je chvályhodné, že Herčíkovi leží na srdci budoucnost planety, ale neměl by daleko víc myslet na budoucnost své rodiny a štěstí a spokojenost svých nejbližších? .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden