Hrachovcová vyrukovala s šíleným obrazem. Budou ji nenávidět?

Herečka se pohybuje na hodně tenkém ledě

Herečka KATEŘINA KAIRA HRACHOVCOVÁ (41) na sebe umí upozorňovat nejen jako představitelka Mileny v primáckém seriálu Přístav, mimo jiné se věnuje výtvarnému umění. A jak je u ní už známým zvykem, drží se hesla, že v umění neexistují pravidla, a tak se všem myslitelným hranicím za každou cenu vymyká.

Jinak tomu není ani v případě jejího nejnovějšího počinu. Zjevně se nijak netrápí ani s tím, že svým výtvorem nejenže nepotěší, ale dost možná pobouří spoustu lidí, zejména v Boha věřících. Herečka, která se jinak zaměřuje převážně na ženské akty, si tentokrát, nejspíš vzhledem k velikonočním svátkům, ke ztvárnění vybrala mužský akt s náboženskou tématikou a rovnou tou nejsvatější.

Namalovala ukřižovaného Ježíše Krista. Jenže to není všechno. Neodpustila si malbě přidat na kontroverzi a Ježíšovi namalovala ženská prsa. S tímto počinem se nebála s popiskem „Velikonoce, příroda v procesu znovuzrození“ hned pochlubit na internetu.

„Předpokládám velkou vlnu nevole ze strany věřících,“ obává se římskokatolický farář ZBIGNIEW CZENDLIK (51), který má blízko k celebritám. Dodává však, že on to vnímá jako umění a nijak ho to nepohoršuje.

Provokativní výtvor "Velikonoce, příroda v procesu znovuzrození" si autorka asi za rámeček nedá.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden