Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka: Podrží ho, nebo od něj uteče?

Tak dlouho Tomáš Řepka (45) provokoval a myslel si, že mu všechno projde, až si na něj spravedlnost došlápla. Čeká ho trest, kdy si ve vězení musí odsedět tři čtvrtě roku. Za řízení auta v opilosti a přes zákaz dostal původně dvě podmínky. Jenže ve zkušební době neplatil výživné a zveřejnil fiktivní pornoinzeráty exmanželky. Tím vším porušil pravidlo podmíněného trestu – nepáchat další trestnou činnost. Trest ho tak nemohl minout.

Na každého dojde, i na něj

Záhadou zůstává, proč si Řepka nedal pokoj. Myslel si, že jeho se to nemůže dotknout? Nebo že ho právník ze všeho dostane? Vždyť v tuhle chvíli bývalý fotbalista dluží, kam se podívá. Soud bude dokonce v březnu řešit to, že Řepka prý neplatí alimenty na syna z prvního manželství.

Jde o téměř půl milionu korun. Výživné na dítě – částku nejméně 175 000 korun – dluží podle státního zastupitelství svojí druhé ženě Vlaďce Erbové (37). Což jsou jen oficiálně známé částky. Ty neofiální budou mnohem vyšší. Podle jeho známých i známých jeho partnerky Kateřiny Kristelové se oba neustále obklopovali luxusem.

Včetně exotických dovolených, které také nestojí zrovna pár korun. Jak tohle všechno chce Tomáš Řepka dát do pořádku? Sehnat tolik peněz, když ani jeden z páru podle přátel z jejich okolí, nepracuje.

Zalíbil se jim luxus

Tomáš Řepka byl vždycky výtržník, už za své fotbalové kariéry o sobě dával vědět různými excesy, od bitek přes hádky až po různé druhy ostudy, kterou předváděl. A i když se později různými způsoby snažil občas kolem sebe uklidnit vodu, nevydržel to dlouho. Jedním z pokusů byla předposlední kniha s názvem Děkuju. „V jednu chvíli jsem byl král a měl všechno, pak přišla jedna rána za druhou a já o vše důležité přišel,“ říká v ní Tomáš Řepka. „Patřilo mi to.“ Kniha byla třetí v řadě a píše v ní, jak se zvedal a kdo mu pomohl zjistit, co je opravdu podstatné.

Bohužel mu to moc dlouho nevydrželo. Jeho čtvrtá kniha Kapitán: Na kdyby nehraju! je propadák. V levných knihách prodává za 49 korun. Že by mu už jeho sliby nikdo nevěřil? A jak se k současné situaci postaví jeho partnerka, bývalá moderátorka, o níž se mezi známými říká, že právě ona Řepku k mnoha „levárnám“ nabádala? Zřejmě se jí luxusní život zalíbil a chtěla ho mít napořád. Nebo jí začala chybět sláva a pozornost a rozhodla se ji na sebe strhnout za každou cenu. Sama sebe označuje za paní Řepkovou. To se ale možná změní.

Podpoří ho?

Kristelová se k ničemu zatím nevyjádřila a dělá, že se nic nestalo. Řepka se do basy určitě netěší, ale s podporou partnerky přece překoná všechno. Jestli ho ovšem nenechá na holičkách.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama