Kateřina Kristelová Mluví o rozchodu!

Připustili, že je možné, že se rozejdou! Co se mezi nimi stalo?

"I kdybysme se rozešli, bude jí patřit můj respekt za to, co pro mě udělala," pronesl najednou Tomáš Řepka (43) na adresu přítelkyně Kateřiny Kristelové (37). Co že tak otočil? Kdekoli se moderátorka s bývalým fotbalistou objevili, cukrovali spolu jako dvě hrdličky.

Mluvili o svatbě i o společné budoucnosti. Vypadalo to na lásku na život a na smrt. Proč najednou dvojice pozvolna přechází na slova o rozchodu? Dost možné je i to, že Kristelové spadly růžové brýle zamilovanosti a začala vidět v jasných obrysech, koho si zvolila za pertnera.

A teď se ze vztahu bude snažit po lehoučku vycouvat. A zřejmě ji chápe i Řepka... Pokérovaný sportovec s cejchem průšviháře je pro blondýnku sice asi sexy, ale mohl by ji snadno stáhnout ke dnu. Řepka má mít na krku hned celou řadu exekucí.

Své pohledávky na něm vymáhá například jeho první žena Renáta (43), jeho dospělá dcera Veronika, jeho poslední fotbalový zaměstnavazel nebo finanční úřad. Těm má dlužit celkem přes tři miliony korun. A to není zdaleka všechno.

Jsou na něho podle všeho uvaleny ještě čtyři další exekuce za 200 tisíc, za nimiž je nejspíš i jeho bývalá žena Vlaďka Erbová (36), které údajně neplatí alimenty na syna. Kromě toho má prý Řepka i podmínku za řizení pod vlivem alkoholu.

Takový rejstřík je nejspíš i na Kristelovou moc...   .

reklama
reklama