Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka: CHTĚJÍ VYDĚLAT NA SVÉ „CTI“?

KATEŘINA KRISTELOVÁ (38) a TOMÁŠ ŘEPKA (44) se rozhodli zúčtovat se svými kritiky. Tvrdí, že jim jde o čest, ale zdá se, že jim jde spíš o prachy!

Ještě nedávno měli z ostudy kabát, když se podle záznamů z kamer prokázalo, že platili za inzerát, který podali na erotický web jménem Řepkovy exmanželky, modelky VLAĎKY ERBOVÉ (36). Teď moderátorka a bývalý fotbalista opět šokují.

Vlaďka Erbová: Musela nedávno čelit ošklivému útoku

Nenechají se urážet

Rozhodli se, že budou žalovat své odpůrce, kteří jim v komentářích Kristelona sociálních sítích uštědřují urážlivé poznámky. Na to je totiž blonďatá dračice Kristelová hodně háklivá. Nyní se k ní přidává i její chrabrý rytíř Řepka a oba jsou přesvědčeni, že lidé, kteří je na sociálních sítích urážejí, se dopouštějí protiprávního jednání. „Na všechny komentující a urážející je a bude podané trestní oznámení. My se o nic nestaráme, všechno už řeší policie a moji právníci a mají moji plnou důvěru,“ řekl k tomu Tomáš Řepka. Řepkovi s Kristelovu prý došla s některými trpělivost a se sprosťáky nemají žádné slitování. „Měli si to ti dotyční rozmyslet o něco dřív,“ tvrdí nyní a dodává. „Máme identity lidí a je s nimi zahájené řízení. Pár lidem se tak zkomplikuje život a já se na to těším,“ okomentoval to bývalý fotbalový bouřlivák. Že nemluví ani jeden z nich do větru a nejde jen o výhrůžky, potvrzuje i jedna žena, kterou známý pár zažaloval. Na policii už musela jít podat vysvětlení kvůli obvinění z podezření, že se dopustila urážky na cti tím, že měla ve svých komentářích na Facebooku Kristelovou s Řepkou zesměšnit a hrubě urážet. Žena reagovala na instagramovou story, kterou Kristelová natočila v kostele. „Káčo, jsi pí*a, přeju ti, abys ryla tím svým plastovým ksichtem v zemi a hodina božího trestu se přiblížila,“ napsala paní Marie a vysvětlila, že jde o glosu z filmu Slunce, seno.

Zoufalá snaha, jak přijít k pěnezům

Za to nyní Kristelová s Řepkou požadují po ženě statisíce. „Každý z nich chce 300 až 350 000 korun. Dohromady to je až 700 000,“ říká Marie, která jen za spáchání přestupku bude muset zřejmě uhradit pokutu 10 000 korun a sepsat pro oba omluvu.

„Ona sama na svém Instagramu ale uráží dnes a denně,“ rozčiluje se pisatelka, která Kristelovou nazývá královnou bizáru. Pokud by se povedené dvojce podařilo takto zažalovat i další urážející, mohli by na tom docela vydělat. Poté, co praskla jejich škodolibá akce vůči Vlaďce Erbové, ze které udělali eskort, na nich lidé negativními a nenávistnými komentáři opravdu nešetří. A to přitom Erbová nedávno prohlásila, že o Řepkovi nehodlá už říkat nic negativního kvůli jejich synovi MARCUSOVI (6).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden