Moje šťastná hvězda

Každičký den se snažil žít tak, jako kdyby byl jeho poslední

Moje šťastná hvězda

Celý život rozdával Radoslav Brzobohatý druhým samou radost. Když zcela nečekaně před necelými deseti roky zemřel, zbylo po něm jen jedno velké prázdno.

RADOSLAV BRZOBOHATÝ (†79) byl předurčen k rolím opravdových chlapů. Stejně tak byl ale neodolatelný i v záporných úlohách. A charisma ho neopouštělo ani s přibývajícím věkem.

Podobně jako mnoho dalších Moravanů, se ke kraji svého dětství a mládí Radoslav Brzobohatý (†79) vždycky hrdě hlásil. Po celý život se vracel do svých milovaných valašských kopců, nejen za rodinou, ale i za mnoha kamarády, kterým zůstal věrný, i když už byl velkou hereckou hvězdou.

Vypovídalo to hodně o jeho povaze, nerad se povyšoval, nevyvolával spory a dokázal se v životě vyrovnat s těžkými chvílemi. I kolegové ho měli v úctě a říkali o něm, že to byl takový

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden