Každou vteřinu svého života prožívá na sto padesát procent

Když o pauze spadla opona, byl už Petr Rychlý na konci svých sil. Ani po této zkušenosti však nezmírnil své zběsilé tempo.

Charismatický Petr Rychlý (55) se nikdy netajil tím, že bez herecké práce a potlesku publika nedokáže žít. Do všeho šel vždy tak naplno, že si před lety přivodil vážné zdravotní komplikace.

Herec Petr Rychlý (55) je tak pevně spjat se seriálem Ordinace v růžové zahradě 2, že si ho snad ani nedovedeme představit jinak než jako primáře Čestmíra Mázla. Ostatně sám přiznává, že než se mu naskytla tato životní šance, publikum ho vnímalo jen jako televizního baviče.

Pravou slávu mu přinesla Ordinace

Mnoho lidí totiž nevědělo, že v době, kdy do seriálu naskočil, sbíral cenné herecké zkušenosti na divadelních prknech. Ani před televizními kamerami nebyl Rychlý žádným nováčkem. Už v roce 1988 se objevil v seriálu Chlapci a chlapi, následovaly Četnické humoresky a Černí baroni.

Upřímně si ale přiznejme, že to nebyla žádná sláva. Ačkoli ho diváci milovali jako moderátora Ptákovin a Natočto!, ta pravá sláva přišla až s vysíláním Ordinace. Nabízené šance se chopil všemi deseti a byla to jistě i jeho

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden