Každou vteřinu svého života prožívá na sto padesát procent

Když o pauze spadla opona, byl už Petr Rychlý na konci svých sil. Ani po této zkušenosti však nezmírnil své zběsilé tempo.

Charismatický Petr Rychlý (55) se nikdy netajil tím, že bez herecké práce a potlesku publika nedokáže žít. Do všeho šel vždy tak naplno, že si před lety přivodil vážné zdravotní komplikace.

Herec Petr Rychlý (55) je tak pevně spjat se seriálem Ordinace v růžové zahradě 2, že si ho snad ani nedovedeme představit jinak než jako primáře Čestmíra Mázla. Ostatně sám přiznává, že než se mu naskytla tato životní šance, publikum ho vnímalo jen jako televizního baviče.

Pravou slávu mu přinesla Ordinace

Mnoho lidí totiž nevědělo, že v době, kdy do seriálu naskočil, sbíral cenné herecké zkušenosti na divadelních prknech. Ani před televizními kamerami nebyl Rychlý žádným nováčkem. Už v roce 1988 se objevil v seriálu Chlapci a chlapi, následovaly Četnické humoresky a Černí baroni.

Upřímně si ale přiznejme, že to nebyla žádná sláva. Ačkoli ho diváci milovali jako moderátora Ptákovin a Natočto!, ta pravá sláva přišla až s vysíláním Ordinace. Nabízené šance se chopil všemi deseti a byla to jistě i jeho

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře