Každý měsíc ho nechává testovat na drogy

Hana Gregorová (66) je žena, kterou jen tak něco nesrazí na kolena. Po smrti svého manžela Radka Brzobohatého (†79) se sice dlouho snažila smutek zahnat prací, pak ale zřejmě pochopila, že nedokáže zůstat úplně sama.

Milenec ji požádal o ruku Začala se totiž ve společnosti objevovat s Ondřejem Koptíkem (34), s kterým se seznámila, když jí v létě 2015 přišel zapojit internet. A i když prý mezi nimi ona pověstná jiskra přeskočila téměř okamžitě, brala Hanka Ondřeje nejdřív jen jako příjemné zpestření svého osamělého života.

Vše se poněkud zkomplikovalo, když zamilovaný koloušek v roce 2016 požádal Hanku o ruku, a ona mu ve slabé chvilce řekla ANO. „Hanka mě dělá neuvěřitelně šťastným, a proto chci udělat šťastnou i já ji,“ svěřil se tehdy médiím Koptík.

Rozchod kvůli drogám Když ale Gregorová ze svatby vycouvala, měl to prý Koptík velice špatně snášet. Ještě horší časy ho však čekaly v následujícím roce. Když Hanka přišla na to, že si Ondřej v jejím bytě schovává drogy, nemilosrdně ho vyhodila na ulici.

V tu chvíli ale nemohla tušit, že její bývalý milenec rozchod psychicky nezvládne. Odkopnutý Koptík se Gregorové začal mstít, a na sociálních sítích zveřejňoval intimní detaily z jejich soukromého života.

Dokonce občas přihodil nějaký ten lechtivý veršíček. Následoval obrovský skandál, který měl naprosto nečekaný konec. Poté, co Ondřej absolvoval odvykací kůru, tak mu velkorysá Hanka odpustila. Má ho pod kontrolou Jenže teď je situace jiná, než zpočátku jejich známosti.

Zkušená herečka má totiž svého kolouška pevně pod kontrolou. Díky své kamarádce lékařce, ke které prý Koptík pravidelně dochází, má Gregorová jistotu, že je její milenec čistý. „On moc dobře ví, že kdyby se cokoli stalo, jsem nekompromisní,“ řekla rozhodně Hana, a naznačila tak, že další šanci by už Ondřej od ní zřemě jen tak do budoucna nedostal.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden