Každý rok nosí Donutil své manželce tolik konvalinek, kolik let jsou zrovna spolu

Vzhledem k tomu, že Miroslav Donutil dostává poměrně často role protivných nerudných bručounů, má většina lidí za to, že je takový i ve skutečnosti. Jeho manželka Zuzana, o níž lidé tvrdí, že musí mít nad hlavou svatozář, ale tvrdí, že takový rozhodně není.

Zná ho jinak než fanoušci

Pravdou však je, že její muž není ten typ člověka, který by se za všech okolností na každého usmíval. „Víte, on je vytížený, pořád někde mezi lidmi,“ brání svou životní lásku okouzlující blondýnka.

Problém je v tom, že fanouškům občas nedochází, že i herci jsou jen lidé. Když si herec zajde do restaurace na jídlo a přijde fanoušek s žádostí o podpis, žádá prý Donutil, aby ho alespoň nechal dojíst. Fanouškům kolikrát podle Zuzany nedojde, že se chovají nevhodně a ruší ho u jídla.

Otočí se a prostě si řekne, že ten Donutil je vážně nepříjemný. Ona sama ho ale takového nezná, a že ho zná opravdu dobře. Vždyť letos oslaví už čtyřiačtyřicáté výročí svatby!

Chopil se své šance

Říká se, že když Miroslav Donutil něco chce, tak to také dostane. Ve stejném duchu probíhalo i seznámení s jeho budoucí manželkou. Potkali se na

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama