Kde vzít na živobytí a nekrást?

Závislost na alkoholu, nevěrný manžel i finanční problémy, s tím vším se v posledních letech musela potýkat. Spásu hledala, kde se dalo, a zdá se, že už konečně přišla na to, jak se svých problémů zbavit.

Nejstarší dcera Karla Gotta (80) si už dlouho prochází těžkým obdobím. Vyrovnávala se se ztrátou otce, řešila problémy s manželem, s léky a alkoholem a psychicky si sáhla na dno. A na pomyslném dně se ocitly i její finanční prostředky.

Od té doby Dominika Gottová honí každou korunu a pendluje mezi Českem a Finskem, jako by zkoušela, kde jí z toho kápne víc. Nakonec se zničehonic rozhodla, že se vrátí do Helsinek, a už má dokonce i plán, jak přijít k penězům.

Když prchala z Finska kvůli manželství s Timem Tolkkim (55), bylo to pořádné drama. Muzikant ji táhl ke dnu, a tak

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden