Moje šťastná hvězda

Kdo chce herečku obrat o peníze?

Moje šťastná hvězda

Už dlouhé roky říká, že už žádnému muži nikdy své srdce neotevře. Udělala snad výjimku, které bude později trpce litovat?

Oblíbená herečka JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (77) se má scházet s neznámým mužem. Ačkoli má ale působit jako její dobrý kamarád, prý se ji snaží jen využít!

Hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová (77) za svůj život díky mnoha rolím vydělala mnoho milionů a ačkoli si občas v rozhovoru postěžuje na finanční problémy, špatně se rozhodně nemá. Jasně to dokazuje skutečnost, že si před časem koupila byt na pražském Žižkově, což rozhodně nebyla levná záležitost, i když se jedná o garsonku.

K nám do redakce se nedávno dostaly informace, že se na herečku nalepil jistý muž, který by ji chtěl o její těžce vydělané peníze obrat. Co je na tom pravdy? Ačkoli už mnoho let Obermaierová prohlašuje, že si

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden