Kdo chce krásné brunetce zničit život?

Po svatbě se z nich vyklubal jeden z nejsledovanějších párů. Miláček žen PATRIK DĚRGEL (31) si vzal největší hereckou potvoru.

Jakmile se oba stali součástí nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě, rozvířili vody českého showbyznysu. Patrik Děrgel (31) a jeho žena Markéta (32) za svobodna Frösslerová, údajně mají velmi rozdílné povahy a je to vidět nejenom při natáčení, ale i v reálném životě.

Největší problém je ovšem v tom, že některým ženám nedává spát fakt, že právě ona, největší seriálová mrcha, jak se jí přezdívá, si pro sebe uzmula muže, který pobláznil ženy všech věkových kategorií. Zaslouží si ho vůbec, nebo má Patrik Děrgel na víc?

Za všechno může její vzhled

V sobotu 15. června 2019 se z nich stal manželský pár. Tento velký den oslavili jen v nejužším kruhu sestaveném z rodiny a přátel. Když se však o jejich svatbě dozvěděly Děrgelovy fanynky, málem pukly vzteky. O jeho manželce si totiž jen málokterá myslí něco dobrého.

Většina ji údajně má za mrchu, která se z mužů snaží vysát peníze. Co je na tom ale pravdy? Skutečně je Markéta na peníze? Její pověst ženy, která s muži ráda flirtuje a pak je využije, ji předchází.

Podle ní samotné za to mohou role, které jí sice přinášejí peníze, ale pozitivní úspěch nikoliv. Sama herečka tvrdí, že ji režiséři většinou obsazovali do rolí meger, zlatokopek a zlých ženských kvůli tomu, že zkrátka jako megera vypadá.

Doplácejí na svou nezkušenost?

V Ordinaci v růžové zahradě však dostala kladnou roli, jenže to vypadá, že diváci se s ní jen tak neztotožní. Markéta Děrgelová pro ně rozhodně není neznámou herečkou, ale protože v předchozích seriálech hrála potvoru, všichni ji tak mají zafixovanou.

Z počátku si myslela, že Ordinace jí pomůže tento předsudek vůči své osobě překonat, ale zřejmě se tak nestane. Její manžel ovšem takový problém nemá.

Ať dostal jakoukoliv roli, vždycky si ho diváci zamilovali, tedy především divačky, které byly celé „paf“ z jeho naivního, roztomilého vzhledu a z minima zkušeností ze showbyznysového světa.

Působí, jako by neuměl počítat do pěti, a přitom jeho mužný vzhled u žen podle všeho vyvolává vlnu šílenství. Jenže se všemi takovými fanynkami musí jeho žena bojovat.

Když si ho ale minulý rok brala, počítala s tím, že to nebude jednoduché. Oba jsou od pohledu natolik rozdílní, že vyvolávají otázky a přezíravé pohledy, kamkoliv přijdou. Herečka se ale rozhodně vytočit nenechá. Na všechno nazírá s nadhledem a ještě o tom dokáže vtipkovat.

Lži, nebo pravda?

Tvrdí, že jí kdysi jedna z fanynek řekla, že jí nikdo nikdy neuvěří, že je hodná, protože výraz jejího obličeje a především oči na ni prozrazují, že je pořádná mrcha. Není se tedy čemu divit, když se jednoho dne zničehonic objevily spekulace o tom, že svého muže podvádí.

Tato informace údajně přišla od někoho, kdo Markétu příliš nemusí a zároveň má blízko k natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě. Chtějí jí dotyčný či dotyčná jenom pořádně zavařit, nebo je na tomto tvrzení přece jen nějaké to zrníčko pravdy?

Markéta svého manžela údajně podvádí se svým kolegou z Ordinace Štěpánem Benonim (35).

Co spolu mají?

Když se to dozvěděla sama herečka, nemohla být víc překvapená. To samé by se dalo tvrdit i o Štěpánovi Benonim. Sám je totiž šťastně ženatý a rozhodně nemá potřebu manželství nějak kazit.

O to víc byl v šoku. Markéta podle všeho není ani jeho typ. Na druhou stranu se ovšem najdou tací, kteří tvrdí, že ti dva k sobě měli blízko i v dřívějších dobách. Nějaký ten rok už se znají a údajně spolu nějaké pletky měli.

Ovšem ani jeden z nich to nikdy nepotvrdil. Že však mezi nimi něco je, údajně naznačuje i to, že se prý na natáčení na sebe tajně usmívají a mrkají, ovšem tak, aby je samozřejmě nikdo neviděl.

Jenže i to tvrdí jen jeden člověk a žádní jiní svědci nejsou. Je Markéta skutečně tak mazaná, nebo nemá co skrývat?

Lidé dokážou být pořádně zlí

Patrik Děrgel své manželce bezmezně důvěřuje. Udělal by pro ni cokoliv. Ani proti ní nikdy neřekl křivého slova. Někteří ho ovšem podezřívají z toho, že je zaslepený svou láskou, a tak nevidí, jak moc ho manželka zneužívá.

Už prý v posledním roce dostal několik anonymních dopisů, v nichž se psalo o tom, co je jeho manželka zač a co všechno mu za jeho zády provádí. Onvšak ničemu z toho nevěří.

Za svou ženu by dal ruku do ohně. Bohužel mnoho nepřátel mají i mezi těmi nejbližšími, o kterých vůbec netuší, jaký vůči nim ve skutečnosti zastávají postoj. Lidé dokážou být neuvěřitelně zlí a Děrgel s manželkou to pociťují na vlastní kůži.

Čeká je oba drsný pád na dno?

Spolu mají už tříletého syna Vavřince (3), a tak jsou zkušenými rodiči i partnery. Dokonce si Děrgel svou tatínkovskou roli oblíbil natolik, že by chtěl dalšího potomka. O tom však Markéta nechce ani slyšet.

Matkou je ráda, ale také by si nyní ještě raději užívala života a své znovunabyté kariéry. Je možné, že právě tento rozpor v životních prioritách může mít za následek jejich údajnou manželskou krizi?

Oba jsou mladí, nejsou spolu tak dlouho, aby se nemohli rozejít. Ještě nezažili pořádně drsný pád. To se ale může změnit.

reklama
reklama

Komentáře