Kdo HÁDKY miluje a kdo je nesnáší?

Poznejte, jak se hádají znamení horoskopu, a předejděte zbytečným konfliktům!

Znát při hádce svého protivníka předem se hodí. Hádky někdy dokonale pročistí vzduch. Víte, jak se do hádky s mužem vepisuje jeho znamení? Kdo vám nedá vydechnout, chce vyhrát a kdo raději mlčí?

Beran (21. 3. - 19. 4.)

Berani jsou mistři všech hádek. Může za to jejich horká hlava a impulzivnost, kterou mají v krvi. Umějí vyletět jako čertík z krabičky a už vám křičí přímo do obličeje. Stejně rychle se ale dokážou zase uklidnit, protože je hádka prostě přestala bavit. Rada je prostá, nechte je se vyvztekat, brzo je to přejde a stanou se beránky.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Když se Býci zabejčí, nehnete s nimi, ani kdybyste se na hlavu stavěla. Dokážou být neuvěřitelně tvrdohlaví a ukázat ostré rohy, které byste u nich nečekala. Stále ale

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden