Moje sladké tajemství
Kdo jí nepřeje úspěch?
Jak dlouho ještě vydrží sedět na dvou židlích?
Kdo jí nepřeje úspěch?

Trochu zmateně si museli připadat fanoušci herečky Martiny Preissové (45), která se teď ve stejný okamžik objevuje hned ve dvou seriálech na dvou různých stanicích.

Těmi jsou Slunečná a nově taky Anatomie života. Hrát v seriálu konkurenční televize prý Martině dovolili i vzhledem k tomu, že její role ve Slunečné nepatří k těm velkým.

Kdoví, možná ve skrytu duše Řandovou nesnáší

Možná teď ale bude vedení litovat, protože pro diváky to podle jejich reakcí není úplně srozumitelné. Výhrady k tomu mají i lidé, kteří se pohybují v zákulisí. „Měli jí aspoň změnit účes. Vím, že má paní Preissová vlnité vlasy, které je těžké zkrotit, ale podívejte, co vymysleli například pro Janu Bouškovou v Ordinaci.

V Anatomii hraje spousta kvalitních hereček, kdoví, jestli jedna druhé nepůjde po krku.

Vypadá s vyčesanými vlasy přece jen jinak než například v seriálu Policie Modrava,“ nechala se slyšet jedna z maskérek. A tak to vypadá, že jedinou spokojenou je zatím Martina. Nejen že jí podstatně stoupl příjem, ale taky se jí prý splnil sen.

„Konečně hraju roli, která je stoprocentně kladná,“ říká Preissová o svém účinkování v lékařském seriálu. Otázkou je, jak se s tím srovnají diváci. Pokud by se začali proti jejímu účinkování na dvou místech bouřit, pravděpodobně by vedení některé z televizí muselo zasáhnout.

Související články
Ivana Gottová zuří! Karle, tohle ti neodpustím…
premium
Myslela si, že tohle zůstane navždy tajemstvím. Ivana Gottová (48) ale možná bude brzy společně s celou rodinou čelit kauze, které ještě nikdy nečelila. Povídá se, že se brzy odhalí jasné důkazy o tom, že Karel Gott (†80) měl syna! Dlouhé roky je bráno za fakt, že zesnulá hudební legenda Karel Gott (†80) přivedl na svět čtyři dcery. […]
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz