Kdo jí ničí šťastný vztah?

Její partner ji pravidelně opouští, odlétá do ciziny za svojí předchozí rodinou.

Už jednou se Kristina Kloubková (44) ve vztahu spálila, a tak se snaží být opatrnější. Moc se jí to ale nedaří a vypadá to, že opakuje stále stejné chyby.

Bývalá tanečnice a moderátorka televizních zpráv a Snídaně s Novou Kristina Kloubková (44) je už několik let zamilovaná do tanečníka Václava Kuneše (46). Přestože se pár před dvěma lety rozešel, zřejmě si vše vyříkali a dnes jsou opět spolu.

Kristina mluví o svatbě, společném dítěti a je na ní vidět, že se Kuneše nevzdá za žádnou cenu. To by ho však mohlo spíše odradit. Jeho přízeň si musela tvrdě vybojovat.

Václav byl Kristinin o rok starší spolužák na škole, kde se potkávali. Jiskra mezi nimi

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden