Moje šťastná hvězda
Kdo jí zaplatí oslavu?
Kdo jí zaplatí oslavu?

Hvězdná česká herečka Jiřina Bohdalová (89) sice své kulaté devadesáté narozeniny oslaví až příští rok, přípravy na její oslavu už jsou ale v plném proudu.

Podle dostupných informací se organizování té velké slávy ujal producent František Janeček (75) spolu s hereččiným dobrým kamarádem Zdeňkem Zelenkou (65).

Už začínají vznikat první problémy

Oba mají celkem jasnou představu, jak bude večírek vypadat. Usilují o to, aby se akce konala v O2 areně, a doufají, že Jiřina bude první herečka, která ji vyprodá.

Tím pádem to vypadá, že na její narozeninové oslavě budou nejen její přátelé a kolegové, ale také i fanoušci. Kdo ale celou akci zafinancuje?

Podle Zelenky se cena určitě vyšplhá nad deset milionů korun. Bohdalová je sice zajištěná, ale že by musela zaplatit svou vlastní oslavu, je nepravděpodobné.

Nejspíš se toho ujme producent Janeček a pevně věří tomu, že na oslavě ještě vydělá, protože o ni bude obrovský zájem. Tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Aby nakonec všechno neskončilo jedním velkým fiaskem!

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz