Můj kousek štěstí

Dagmar Patrasová má jasno. Kdo koho strčí do blázince?

Pár drží pohromadě majetek... a zvyk

Vypadá to na nekonečný příběh. Bývali hvězdný pár, ale už delší dobu se ta dvojice brodí po pás bahnem. A to před zraky veřejnosti.

Vzájemně se očerňují, ačkoli svá slova zdůvodňují snahou jeden druhému pomoci. Dáda Patrasová (66) nedávno prohlásila, že se s muzikantem Felixem Slováčkem (79) rozvádí, o pár dní později svá slova ovšem vzala zpět s tím, že mu to nemůže udělat.

Občas se vyskytnou ve společnosti a předstírají idylku.

„Mám pocit, že je Felix vážně nemocný, a přece ho nemůžu opustit a nechat napospas,“ prohlásila. A dodala, že žádost o rozvod podala a nestáhla. Čert se v tom vyznej.

Starostí o manželku se ohání rovněž saxofonista, který poukazuje na její údajný alkoholismus. Prý nemluví, jen kouká. „Mám strach, že když se jí rychle nepomůže, zemře!“

Kdo je ovšem skutečně vážně ohrožen situa­cí v rodině, je nesporně dcera Anna Slováčková (27). Hádkami rodičů trpěla léta a je možné, že měly vliv i na rozvoj její rakoviny.

Dáda by udělala lépe, kdyby se nechala konejšit svým italským milencem Vitem (54), ale lze předpokládat, že ten se bude držet v uctivé vzdálenosti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden