Kdo Kostkové zařídil největší protekci v životě?

Sympatická moderátorka Tereza Kostková (40) je za vodou! Na výslunní se dostala hlavně díky moderování StarDance! Do nejoblíbenější taneční soutěže ji však nedostal žádný konkurs, ale stará dobrá protekce!

A to právě od jejího moderátorského parťáka Marka Ebena (59)! Jak se to všechno seběhlo a kde na sebe tohle sehrané moderátorské duo narazilo?

Musela být zticha a poslouchat!

Měli spolu moderovat už dřív, a to pořad O poklad Anežky české, kam si tvůrci nakonec vybrali po boku Marka Kláru Doležalovou (43).Po čase si na Terezu Marek vzpomněl! „Marek si mě pamatoval, protože mě docela často obsazovali do Anežky jako herečku a asi po deseti letech mi volali, že mě pak Eben chce do dvojice,“ přiznává Kostková. Za tuhle možnost je určitě svému kolegovi vděčná. Skrývala se však za ní i trochu nemilá povinnost. Půvabná Tereza Kostková byla snad jediná z známých osobností taneční soutěže, která měla svoji vlastní dvorní návrhářku! Ale i jako taková hvězda první velikosti musela držet jazyk za zuby a nehlesnout ani slůvko protestu! Rozhodující slovo měla vždy hlavní kostýmní výtvarnice a celebrity se mohly třeba stavět na hlavu! Proč si tohle dominantní moderátorka nechávala po celou dobu líbit? Bála se snad, že by ji nechali vystřídat a ona by zase o chlup ztratila výsostné postavení přímých přenosů populárního fenoménu?

Klára Doležalová

Přišel konec pohádkových peněz?

Pracovitá Kostková bude mít rozhodně hezké a hlavně bohaté Vánoce! Ona i Eben si totiž svými sobotními výstupy vydělali do svých kasiček pěkný balík peněz! Příští rok to ale takhle veselé asi nebude. Letošní řada StarDance ale nakonec nemá být tou úplně poslední, jak se tvrdilo. Zatím dostává jen roční stopku, jak už se to třikrát během vysílání přihodilo. Jak to ale bude s oběma moderátory dál? Nepustí tenhle lukrativní kšeft snů nebo se vrhnout na jiné projekty?

reklama
reklama