Moje sladké tajemství

Kdo nahradil božského Káju?

Moje sladké tajemství

Má už Bertramka nového pána, který po boku Ivany nahradil Karla Gotta?

Ivana Gottová (46) se po smrti svého manžela stáhla mimo dosah médií a nejspíš v tom hodlá i nadále pokračovat. Své soukromí si bedlivě střeží a málokdy se k něčemu vyjadřuje nahlas. Veřejnost ale samozřejmě zajímá, jak teď žije.

Manželství se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem (†80) umožnilo Ivaně Gottové (46) proniknout do společnosti velmi vlivných lidí, se kterými se stýká i po skonu Mistra. Dlouholetým rodinným přítelem manželů byl i miliardář a majitel kasin Leon Tsoukernik (48), u něhož se Ivana ukrývala po smrti manžela.

Vdova a miliardář spolu dobrý vztah stále udržují. Ivana byla Leonovi za ochranu soukromí zřejmě velmi vděčná a i po letech stále patří mezi její nejbližší přátele. Nic víc je ale nepojí, i když se o tom v kuloárech dříve šuškalo.

Gottová stála dvacet let věrně po boku svého manžela a nikdy nevynechala žádnou příležitost dělat svému muži společnost na všech veřejných akcích a také na večírcích. Po smrti

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden