Kdo narušil Chýlkové a Krausovi manželství?

Herecké manželství se brzy může otřást v základech! Kolem Chýlkové (53) totiž krouží její dávný ctitel.

Poklid v manželství Ivany Chýlkové a Jana Krause (63) je ve vážném ohrožení! Bok po boku kráčí žvotem už dvanáct let. I toto manželství má své mušky. Ivana se například prořekla, že se se svým mužem téměř nepotkává a každý si kvůli pracovnímu zápřahu vlastně žijí svůj život.

Oba partneři však vždy své okolí svorně ubezpečovali, že fungují v naprostém souladu a porozumění. Štěstí páru velmi přejeme. Teď ovšem vztah prochází zatěžkávací zkouškou, která teprve ukáže, jak moc pevný je svazek Krauze a Chýlkové.

Stačí jeden špatný krůček a všechno může být jinak!.

V životě manželů se totiž objevil nový muž, který by mohl pořádně zamíchat kartami. Jde o filmaře Rudolfa Biermana (59), který například produkoval úspěšný snímek Masaryk a nyní má dělat manažera Janu Krausovi.

Na tom by nemuselo být nic zarážejícího, kdyby zde nebyly jisté okolnosti, které znepokojují. .

Biermann má pověst velkého milovníka žen, sám o sobě přiznal, že se jeho srdce planulo už pro mnoho krásek. A dokonce se nechal slyšet, že má v hledáčku právě Krausovu ženu Ivanu Chýlkovou. "Do Ivany Chýlkové jsem dlouhodobě zamilovaný," vyznal se jí veřejně.

Což je v jeho pozici manažera manžela herečky dost odvážné. Vážně tak riskuje, že o svou práci přijde. Moderátor by se ho z obav o své manželství mohl klidně chtít zbavit..

Je snad natolik troufalý, aby se pokusil svádět Chýlkovou? Mohl by být pro herečku pokušením? Tyhle otázky musí Krause pořádně sžírat. Vždyť by se dalo spekulovat i o tom, zda se filmař nevetřel do služeb Krause právě k tomu, aby byl Chýlkové co nejblíže.

Tomu, že by jeho žena měla filmaři podlehnout, ale zatím nic nenasvědčuje. Naštěstí. Kdyby totiž zajiskřily vzájemné sympatie, mohlo by to se vztahem pořádně zacloumat..

reklama
reklama