Kdo se bude starat o třetí dítě?

Sympatická herečka Petra Hřebíčková (41) přednedávnem oznámila, že je opět v očekávání. To, že je těhotná, její okolí nevědělo, tedy až na jejího partnera Matěje Dadáka (45).


Ten se na dalšího potomka těší, i když ho to ze začátku mělo trochu vylekat. Spolu mají dva malé syny, kteří jim občas dávají pořádně zabrat, a vidina, že to všechno zase začne nanovo, mu asi na optimismu moc nepřidala. Za chvilku už budou sice tvořit pětičlennou rodinu, to hlavní ale ještě nepřišlo.


Další těhotenství jí mělo narušit plány.

Dotáhne ho k oltáři?

Hřebíčková už několik let marně čeká na na svatbu. Zasnoubená je už od roku 2015, ale veselka stále nikde. Proč se k tomu její miláček nemá? Další věc, kvůli které se v poslední době mají hodně hádat, je její návrat do práce. I přesto, že se herečka na třetí miminko moc těší, na mateřské prý nehodlá zůstat dlouho.

Chce se vrátit do práce

Říká se, že by byla nejradši, kdyby s dítětem zůstal doma její přítel. Už teď se ví, že má Hřebíčková v plánu dva projekty, ve kterých má mít už podepsanou smlouvu, tudíž asi není cesty zpět. Jak se k tomu nakonec postaví její doposud tolerantní partner?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden