Moje šťastná hvězda

Kdo skončí v posteli Halouzkové?

Mladá herečka ve vztazích poněkud tápe. Odrazuje nevědomky své potenciální nápadníky?

Preferuje monogamní vztah, ale zároveň tvrdí, že nevěra ho může pěkně okořenit. NATÁLIE HALOUZKOVÁ (22) jako by nevěděla, co vlastně chce. Je to přesně ten důvod, proč má v lásce stále smůlu?


Hvězda seriálu Dobré zprávy Natálie Halouzková (22) je atraktivní, úspěšná, ale fešného partnera po svém boku už nějakou dobu nemá. Možná se nám ale podařilo vypátrat, proč tomu tak je. Své potenciální partnery totiž tak trochu sama odrazuje!


Ve vztazích zatím tápe


O osobním životě mladičké herečky toho zas až tolik nevíme. Co je ale možné dohledat, je to, že nějakou dobu randila se studentem fyzioterapie Benediktem. To bylo ještě v době, kdy nebyla tak známá a život v showbyznysu jí nebyl vlastní.


Nebyl pro ni dost dobrý v posteli?


Bohužel právě to na ní mělo zanechat negativní následky, svět známých osobností ji změnil a Benedikt do něj nechtěl patřit. Hodně si tak škodí možná svým otevřeným názorem na sexuální hrátky. Před časem se svěřila s tím, že si mnoho párů neumí správně sex užívat.


Evidentně si chce hlavně užívat, na vážný vztah má čas.

„Myslím si, že ženy by měly vědět, jak se uspokojit, muži mají vědět, jak mají ženy uspokojit, a tak… Aby to bylo hezký, sex je dobrej,“ otevřeně se svěřila v jednom z rozhovorů.

A tak trochu možná odhalila, kde byl problém v jejím předešlém vztahu – nejspíš jim to úplně bez chybičky neklapalo v posteli. A není tak divu, že od té doby, co s Benediktem není, se šušká o tom, že cílí na výrazně starší muže, u kterých nejspíš očekává, že jsou v posteli zkušení a tuší, jak ženě udělat dobře.

Chtěla by v posteli kolegu?

V době, kdy ještě hrála v seriálu ZOO se šuškalo, že se zakoukala do ženatého kolegy Štěpána Benoniho (38). Možná i proto ji raději později ze ZOO přesunuli do Dobrých zpráv. Nejspíš se na Primě báli, aby nedošlo k dalšímu milostnému vzplanutí během natáčení, jako tomu bylo před časem třeba v případě Denisy Nesvačilové (31) a Petra Kolečka (39).

Šušká se totiž, že právě to negativně ovlivnilo sledovanost Pálavy, ke které napsal Kolečko scénář a Nesvačilová tam hrála. Problémem ale je, že i v Dobrých zprávách se Haluzkové někdo zalíbil. A není to nikdo jiný, než pohledý herec ze slavné rodiny Vladimír Polívka (33).

K její smůle má ale i on partnerku, ačkoli v jeho případě by to nemusel být takový problém. Před časem se třeba rozešel s krásnou herečkou Karolínou Krézlovou (35), a to i přesto, že měli před svatbou. Uvidíme tedy, jestli brzy skončí v její posteli právě on.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden