Kdo ve skutečnosti řídí její život?

Ačkoli by se ráda se svým štěstím chlubila, má to od dcery zakázané.

Herečka Vanda Hybnerová (52) po mnoha životní peripetiích má v poslední době konečně zase důvod k zářivému úsměvu. Jenže se o svoje štěstí nesmí s nikým podělit.

Dusná atmosféra teď možná čeká herečku Vandu Hybnerovou (52), kterou si diváci jistě pamatují z nekonečného seriálu Ulice. Tím, kdo by se na ni mohl zlobit, je její starší dcera Josefína Jírová (27), která své matce docela výrazným způsobem řídí život. A na její přání se Hybnerová nesmí pochlubit tím, že se z ní stala babička!

Rodinné věci musí držet pod pokličkou

Josefína, kterou má Vanda ze svého manželství se Sašou Rašilovem (48), se minulý rok tajně provdala, a přestože se ráda a často prezentuje na sociálních sítích, svoji rodinu pečlivě drží stranou.

A tak veřejnosti zcela unikl fakt, že kromě svatby stihla také porodit svoje první dítě. To ale před nedávnem

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden