Kdo vyhrál souboj o milence Lamboru?

Hvězda Slunečné nejdřív dala kopačky bývalému. A teď byla podezřele často spojována s Markem Lamborou. Hádanka se nakonec vyřešila.

Opravdu leze sexy zlatokopka ze Slunečné Barbora Jánová (31) do zelí své hodné seriálové sestře Evě Burešové (27) mimo natáčení? Nakonec, jak to tak bývá, sbalila krasavce Lamboru (25) ta třetí v pozadí, bývalá Misska Andrea Bezděková (26).

Dařilo se jim to tajit pozoruhodně dlouho a přispěly k tomu i uzavřené restaurace. Vypadalo to nejdřív, že hvězda Slunečné Marek Lambora (25) při svádění modelky a někdejší Miss ČR Andrey Bezděkové (27) trapně pohořel.

Pak ale stačila jedna procházka Prahou na Valentýna. Ani jeden z nich netušil, že se jim v zádech dvě hodiny plíží stín s fotoaparátem. Pak byli konfrontováni s výmluvnými snímky, a nezbylo jim než přiznat barvu: ano, jsou spolu.

Když začátkem minulého roku Slunečná startovala, nikdo netušil, zda se chytne, ale když se tak po pár týdnech stalo, byla v ohnisku zájmu Eva Burešová (27), kterou pak zjara opustil přítel, tanečník Matyáš Adamec (21), a v tu dobu Barbora Jánová (31) z nějakého důvodu nikoho příliš nezajímala, tím spíš, že klaďas Eva, čerstvě opuštěná, se už starala o malého synka Nathaniela (3), jehož tatínek nezodpovědně uletěl za velkou louži a nechal ji samotnou s dítětem.

V závěsu za první Popelkou 

Když si Barbora uvědomila, že odhalené soukromí popularitě prospívá, vystrčila do záře reflektorů svého přítele, manažera v gastronomii Vítězslava Bečku (26).

Obě seriálové hvězdičky poznaly, že mladší partner nerovná se stálý partner, ovšem Burešová, snad že se víc snažila, už v létě sbalila rozvedeného televizního šéfkuchaře Přemysla Forejta (33). Jánové se zdaleka tak rychle nezadařilo, snad proto, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře