Můj čas na kafíčko

Kdo z nich vyhraje? A kdo ostrouhá?

Už před třemi lety to vypadalo na rozvod, když se hádali o otcovství budoucí dcerky. Tehdy to spolu zvládli. Dnes už si jdou tvrdě po krku!

Bývalá modelka a moderátorka Agáta Prachařová (35) ráda všechny informuje o průběhu divokého rozvodu s hercem Jakubem Prachařem (36). Vrací se ke svému původnímu příjmení a s Jakubem se hádají o jejich malou dcerku Miu (2) a luxusní dům. Jak to dopadne?

Přes rok už je jasné, že manželství Agáty Prachařové (35) a herce Jakuba Prachaře (36) spěje ke konci, a jediné, co mohou oba ku štěstí své dcerky Mii (2) udělat, je to, aby se z jejich společné historie nestal nekonečný příběh jako u jejich varianty pro starší a pokročilé, Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (76).

A zatímco Agáta, přebornice sociálních sítí, se co chvíli pochlubí novým milencem s fotkou, doplněnou srdíčky (vážně originální), Jakub už od loňského léta žije s předloni rozvedenou topmodelkou Denisou Dvořákovou (28). Jakub je přitom co se týče informací o novém vztahu mnohem skoupější, ale tím vážněji novou známost bere.

Nemá přitom potřebu svádět s manželkou souboj v kyberprostoru, zatímco u Agáty je to naopak. Když před Adventem před loňskými Vánocemi dal poprvé po několika měsících Jakub na síť fotku s Denisou a druhou zapálenou svíčkou na adventním věnci, Agáta okamžitě zveřejnila „předvánoční“ fotku s milencem, perspektivním jednatelem realitky, žurnálově nastylovaným krasavcem Zdeňkem Turkem (36).

Agáta tahá za kratší konec provázku

Jenomže zatímco Kuba Prachař je se svojí modelkou dodnes, jednatel realitky z Agátiny postele obezřetně zmizel už po Novém
roce, nejpozději na Tři krále. Dnes Aáta randí s kameramanem a střihačem Markem Niessnerem (34), a to plné tři měsíce… Královna pofidérních známostí musí přitom do budoucna právem hledět s obavami.

Pokud se s mužem nerozvedou po dobrém, může to skončit rozvodem z její viny, protože  případy jejích mimomanželských avantýr jsou dobře známy a zdokumentovány. Pokud se Jakub rozhodne nebýt gentleman, skončí Agáta nakonec s oběma dětmi, Kryšpínem (8) a Miou, zpátky ve vile u maminky Veroniky Žilkové (58) s dalšími nezdárnými sourozenci.

Společnou dceru také Agáta nepochybně využije jako páku na pokud možno tučné porozvodové vyrovnáíní a solidní alimenty, které ji na základní rovině udrží nad vodou. Co se týče exsnoubence, bývalého hráče amerického fotbalu Miroslava Dopity (39), otce syna Kryšpína, tak ten byl stíhán pro neplacení výživného a svého času utekl a žil až na Bali.

Dnes je ženatý a platí na alimentech naprosté minimum – od něho Agátě vyhlídka na sladký blahobyt rozhodně nekyne.

O co všechno půjde při vyrovnání?

Body, o které se bude při rozvodu jednat, budou stejné jako u spousty jiných rozvodových řízení: především úprava styku
se společným potomkem a osud jejich téměř nového domu.

Úhledná bílá krychle, kterou nechal Kuba postavit v Praze-Suchdole nedaleko vily své tchyně (Agáta mimochodem chtěla „styl Provence“), svého času zapůsobila jako svorník, když to v roce 2017 vypadalo, že manželství zkrachuje.

Agáta si tehdy nabrnkla fotografa Derecka Harda (34), zatímco dům byl ve fázi hrubé stavby. Nějakou dobu nebylo jasné, zda je parohatý Kuba Prachař skutečně otcem počaté dcerky, jenomže zasáhla tchyně Žilková.

Zdálo se jí nepřijatelné, aby dcera přišla o nový barák a zůstala jí s dvěma dětmi na krku, a tak Agátu přiměla, přilézt „ke křížku“. A poté, co po narození dcerky Mii ukázaly genetické testy, že je opravdu Prachařova, rozklenula se (pravda, po dalších rozepřích mezi tchyněmi a dalším příbuzenstvem, jež je dnes už zbytečné rozebírat) nad manželstvím skutečná rajská pohoda.

Jakub toho všeho už měl dost!

Herec a muzikant Prachař ovšem začal i tak mít manželky, milovnice večírků, kterou zkrátka nemůže pustit kamkoli bez dozoru, aniž by prý nezačala fllirtovat s nejbližším sportovcem, umělcem nebo podnikatelem, už po krk. Není příjemné se dočítat
na bulvárních stránkách, do koho se kde zaklesla nebo s kým odfrčela.

On sám rauty a mecheche pro smetánku nijak nemusí. S Agátou už přes rok funguje jen základní komunikace a ve společném domě se zjevuje pouze sporadicky. Také péče o dům je minimální, zahrada vypadá prachbídně, Agátu s hráběmi či rýčem neuvidíte. To ale neznamená, že chce Jakub z nemovitosti, kterou postavil a zaplatil, odejít s igelitkou.

Oba se dlouho dohadovali, kdo si dům ponechá, a Kuba prý nakonec souhlasil s tím, že dům připadne Agátě a ta ho z jeho poloviny vyplatí. Ostatně oholený na kost by svoji novou známost dozajista neohromil. Byl to patrně Jakubův právní zástupce, kdo přiměl k ústupu nejen Agátu, ale dokonce i nezdolnou tchyni Veron i ku . Prachař už přestal být hodný kluk!

Akční paní Veronika přiletěla na pomoc

Ač „paní velvyslancová“ Žilková dala z ambasády vědět, že ji rmoutí tamní karanténa hlavně proto, že nemůže na svatbu nevlastního syna Honzy (29), ve skutečnosti se spíš potřebovala věnovat dceři Agátě a minimalizovat škody. Nakonec přiletěla údajně kvůli staré mamince, aby ji ochránila před koronavirem.

I když se ale do dceřina rozvodu vloží, aby Agáta neodešla s holou zadnicí, zdá se, že karty jsou už defi nitivně rozdané. Aby Agátě a jejím dvěma dětem zůstal dům, je možné, že právě Veronika zeťáka vyplatí. Celkový obnos za novou moderní vilku v prestižní čtvrti není znám, ale půjde o miliony.

A tak paní Veronika přistoupila ke krajnímu činu: prodává luxusně vybavenou chalupu v Orlických horách za skoro 6 milionů! Ta patřila rodinnému klanu Žilkových přes šedesát let! Byla místem častých rodinných srazů. Jde o chalupu s krásným pozemkem 1500 metrů, kde je i sauna. Takovou oběť může přinést opravdu jen milující matka. Dům tedy Agáta patrně „vyválčí“, ale je tu otázka, jak dokáže uživit sebe a své děti...

Kteří muži prošli náručí Agáty?

Výčet bývalých partnerů se čte jako seznam na památníku padlých: Marek Šíša – podnikatel, playboy a snowboardista. Jan Charouz – automobilový závodník a podnikatel, syn zazobaného otce. Robert Hájek – bohatý zlatník a podnikatel s provozovnou na pražském Starém Městě.

Jiří Hudler – reprezentační hokejový útočník, vydělal peníze v NHL, kdysi známý pařmen a proutník, dnes otec tří dětí. Sámer Issa – hudebník a producent s nejistou sexuální orientací. Jan Brabec – motokrosový závodník a pilot, účastník Rallye Paříž–Dakar. Miroslav Dopita – hokejista a „americký“ fotbalista, dnes majitel resortu na Bali.

Jiří Tlustý – bývalý hokejový reprezentant, útočník Carolina Hurricanes. Jakub Valský – hokejista s tváří modela, útočník Bílých tygrů Liberec. Dereck Hard – umělecký fotograf. Dov – vášnivý izraelský surfař s odstálýma ušima.

Zdeněk Turek – realitní makléř, oblečený vždy dle módy. Marek Niessner – kameraman a střihač, vyfocený zatím pouze s rouškou...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden