Staré dobré časy

Kdo zabil Evu Jakoubkovou?

Staré dobré časy

Krásná herečka mohla mít každého muže, na kterého ukázala. Místo toho raději hledala tátu.

V době, kdy ještě neexistovaly ankety posuzující ženskou krásu, byla považovaná za jednu z nejhezčích hereček u nás. Za ženu s očima tak hlubokýma jako noční studánka. O kom to mluvíme? O pohledné Evě Jakoubkové.

Ti, kteří měli tu možnost nakouknout do hloubky její duše, připouštěli, že celý život hledala druhého tátu. S tím prvním, který jí dal život, totiž k sobě nikdy nenašli cestu. A jak sama přiznala, nikdy to vlastně ani moc nezkoušeli.

Ty jsi můj táta?

Určitě k tomu přispěl i fakt, že se poprvé viděli až několik let po jejím narození. Její otec, věčný odpůrce komunistického režimu, byl totiž odvelen k útvaru PTP (prapory technické podpory), které určitě znáte jako černé barony.

Když ho konečně pustili do civilu a táta s dcerou se poprvé potkali, prý nedokázala pochopit, že tenhle pán má být její otec. A on své dceři

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden