Můj čas na kafíčko

Kdo žárlí jako ÚPLNÝ blázen?

Můj čas na kafíčko

Podívejte se, jak žárlí jednotlivá znamení zvěrokruhu. Ať víte, na koho si dávat pozor...

Někdo považuje žárlivost za důkaz lásky, jiný naopak. Někdo se uvnitř užírá, ale navenek to znát nedává, další předvádí scény, za které by se nemusel stydět ani Othello. Kteří muži patří k největším žárlivcům?

Beran (21. 3. – 29. 4.)

Temperamentní Beran je schopen vám udělat takové scény, na které do smrti nezapomenete. Nevěra partnerky je pro něj nepředstavitelná. Stačí mu jen malý náznak nevěry, aby rozpoutal divokou scénu, a to klidně na veřejnosti. Musíte ho ubezpečit o své lásce, naštěstí se uklidní rychle.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Vášnivý, rozvážný Býk potřebuje mít ve všem, a zvlášť ve vztahu jistotu a naprosté jasno. Je velmi podezíravý, žárlivý a majetnický. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ho snad podvedla a potom se k němu vrátila. Zhrzený Býk dokáže

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden