Můj kousek štěstí

Kdy dovrká Hrdlička?

Taková žena, jako špičková světová tenistka Karolína Plíšková, si mohla muže vybírat. Sáhla po životním partnerovi, který už měl za sebou pošramocený vztah s moderátorkou Lucií Borhyovou (42), z něhož se mu narodila dcera. Ještě před rokem se zdálo, že románek Plíšková – Hrdlička je dokonale růžový, dnes už tomu tak ale není.

Možná i proto, že má šampionka v partnerovi zároveň svého manažera. Páreček je spolu od rána do večera a to pak není divu, že se vyskytne „ponorka“. Hrdlička nonstop telefonuje i v její přítomnosti a Plíšková se vedle něj prý cítí nesvá.

Častější hádky

To manželství už dávno není sluncem zalitá idylka. Pouhé dva roky od romantické a skvostné svatby v Monaku tenisová hvězda přiznává, že vztah se sportovním komentátorem není to, co očekávala. Hádají se čím dál častěji, snaží se to ale vždy dát zase rychle dohromady.

Spory jsou podle jejich okolí čím dál častější a je prý jen otázkou času, kdy se ti dva rozejdou. Velkou zatěžkávající zkouškou vztahu byla karanténa, během které byli manželé spolu opravdu neustále. Plíšková se tehdy vyjádřila v tom smyslu, že spolu s manželem vycházejí nejlépe, když se nevidí. Řekla dokonce, že na turnajích si od sebe odpočinou.

Zamysli se, Karolíno!

Co, nebo kdo nahlodává jejich manželství? Hrdlička má pověst arogantního chlapíka, a pokud vnáší tuto vlastnost i do vztahu se svou ženou, neměla by se Karolína zamyslet nad tím, zda by si nezasloužila více úcty a laskavějšího zacházení?

Není to ona, kdo obětavě ulamuje hroty konfliktů na úkor sebe? Není to ona, kdo vždy skloní hlavu a ustoupí? Možná by si měla promluvit s bývalou partnerkou Michala Hrdličky, proč se jejich vztah nevyvedl. Možná jí našeptával anděl strážný, když celou dobu manželství s Hrdličkou odpovídala, že dítě si s tímto pánem zatím pořídit nehodlá a kariéra je přednější. A dobře udělala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden