Kdy ji konečně Smečka požádá o ruku?

Pořád čeká na zázrak. Už několik let LUCIE BORHYOVÁ (42) touží po úplné rodině a muži, který ji bude provázet zbytkem života. Nyní to vypadá, že ho našla. Letošní rok bude zlomový.

Krása a úspěch rozhodně žádné ženě samy o sobě štěstí nepřinesou. O tom by oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (42) mohla vyprávět celé hodiny.

Přesto se v roce 2017 dala dohromady s mužem, s nímž se dobře znala dlouhá léta, a proto doufala, že by jim to mohlo vyjít. A nejspíš se tak opravdu stalo.

Se svým manažerem Michalem Smečkou (33) tvoří pár už čtvrtým rokem. Její příznivci i přátelé netrpělivě očekávají svatbu a další miminko. To je však kamenem úrazu jejich vztahu.

Lucie chce údajně svatbu a spokojený život. Michal zase touží po miminku a zásnubní prsten zatím nepořídil. I přesto jejich vztah dodnes

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden