Můj čas na kafíčko
Kdy konečně najde Dominika klid?
Kdy konečně najde Dominika klid?

Dominika Gottová (46) neprožívá zrovna jednoduché období. Dcera zesnulého Karla Gotta (†80) má stále velké trable s manželem Timem Tolkkim (53). Čeká ji drsný rozvod, a aby toho nebylo málo, s Ivanou Gottovou (44) rozhodně nezakopaly válečnou sekyru!

Pro záchranu dvacetiletého vztahu s Dominikou Gottovou (46) učinil finský hudebník Timo Tolkki (53) zcela překvapivý krok, když znenadání přiletěl do Prahy a rozhodl se znovu usilovat o přízeň své manželky, která od něj v prosinci loňského roku utekla zpátky do rodné země. Dominika ale o manžela, který trpí maniodepresivní poruchou a v minulosti jí byl nesčetněkrát nevěrný, moc nestojí a pomalu si buduje nový život v České republice a Timovu přítomnost nese po jejich poslední schůzce velmi těžce a nervově se zhroutila.

Údajně jí bylo tak zle, že vůbec nebyla schopna vyjít z domu. Možná proto hodlá Timo už konečně vzdát snahu získat zpátky její srdce, protože už snad konečně pochopil, jak se věci mají. Nejdřív byli spolu viděni na večeři v luxusní restauraci, kde se měli dohodnout, jak a co bude dál. Spekulovalo se, že spolu pak dokonce strávili noc. Jenže vzápětí Dominika svolala tiskovou konferenci v parku pod širým nebem a všem oznámila, že na jejich rozvodu se přesto nic nemění.

Mají mezi sebou už vše vyřešené?

Timo se naštval a prohlásil: „Myslím, že tím je mezi mnou a Dominikou už úplný konec. Nemůžu ji nutit, aby se mnou byla. Musím se naučit žít bez ní,“ oznámil a vzápětí Prahu narychlo opustil.
Timo si totiž stále kladl nepřiměřené požadavky. Chtěl, aby Dominika přijala polovinu jeho dluhů ve Finsku, a po ní žádal polovinu dědictví po tátovi. Pak to vzal zpátky s tím, že nějaké peníze z dědictví po Karlu Gottovi stejně chce. Najal si i právníky. Podle Dominiky ale nemá nárok. Na všem si trvá a veškeré manželovy kroky považuje za výsměch jí i jejímu mrtvému otci.

Ivana chce mít vše pod kontrolou

Nejstarší dcera Karla Gotta nemá problémy jen se svým manželem. Proslýchá se, že vztahy mezi ní a Ivanou se v posledních dnech ještě zhoršily, i když problémy měly již dříve. Vážně to mezi nimi skřípalo už na pohřbu. Když prý naposledy Dominika Ivaně volala, tak ta jí nezvedala mobil. Dominika jí tedy napsala SMS zprávu s tím, že by se s ní chtěla sejít, a mimo jiné jí popřála i k narozeninám. Ivana se ovšem neobtěžovala odpovědět a vzkázala po své tiskové mluvčí Anetě Stolzové (37) jasné poselství. „Paní Gottová Dominice poděkovala s tím, že je to vůbec poprvé, co jí k narozeninám popřála. Během celého života s Karlem totiž ani jí, ani svým nejmladším sestřičkám nepopřála. Ivana to proto, bohužel, vnímá jako její další mediální kalkul,“ šokovala mluvčí Stolzová.

Myslí si, že je jen na obtíž?

Tato aféra jistě z Ivany a Dominiky kamarádky neudělá. Dominika je označována za černou ovci rodiny. Její neustále se opakující problémy jsou pro všechny spíše přítěží. Svému otci na smrtelné posteli slíbila, že přestane pít a brát léky. K léčbě ale nenastoupila a se závislostí se rozhodla bojovat sama a po svém. Kromě toho ona ani její manžel nemají finance a jejich existenční problémy Timo vyřešil tím, že do médií nejdřív pomateně vyprávěl, jak chtějí s Dominikou vilu na Bertramce a dva miliony eur.

Později se ukázalo, že jeho touha po tchánově dědictví byla naprostá smyšlenka a jeho žena o tom neměla nejmenší tušení. Nyní přiznala, že se veškerých nároků na dědictví po otci vzdala. Už v roce 2015, kdy bojoval s rakovinou mízních uzlin a chtěl si urovnat rodinné záležitosti, od něj údajně dostala šest milionů korun. Alespoň to sama tvrdí. To její manžel Tolkki mluvil o výrazně nižší částce, konkrétně o necelých 4 milionech. Gottová je za to zesnulému otci pochopitelně vděčná. „Táta se ke mně choval úžasně a moc mě mrzí, že jsem mu za života dostatečně nepoděkovala,“ říká Dominika. Veškeré skandály kolem ní a jejího muže se ale bohužel dotýkají i vdovy Ivany, která se od všeho snaží distancovat.

Poroste mezi nimi dál napětí?

Stejně ovšem musí Dominičiny výstřelky chtě nechtě řešit. Pokaždé když Tolkki prohlásí něco do novin, novináři bombardují tiskovou mluvčí rodiny Gottových a ta vše tlumočí Ivaně. „Nemůžu zaručit, že můj manžel dál nebude plácat nějaké nesmysly,“ dodala Dominika po krizi s Tolkkim a tvrdí, že vše je jenom výplod jeho choré mysli. Ivaně se veřejně za svého muže omluvila. Jestli jí ale tahle slušnost vydrží a nevraživost mezi sebou s Ivanou nakonec překonají, zůstává prozatím ve hvězdách.

 

Předchozí článek
Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz