Moje šťastná hvězda

Kdy konečně odhalí svého nového přítele?

Nastala v jejím milostném životě změna k lepšímu?

Dcera IVANY JIREŠOVÉ (45) se konečně osamostatnila. A herečka překvapivě jásá. Nejenže se tím zlepšily jejich vztahy, nyní bude mít i dostatek času na partnera!


Dcera herečky Ivany Jirešové (45) alias barmanky Lucie z Ordinace v růžové zahradě, Sofie (17), se také vrhla do umělecké branže. Geny se zkrátka nezapřou! S dcerami Davida Prachaře (63) Lindy Rybové (46) se pustily do přípravy generační hry. A to není všechno. Sofie stihla vylětet i z rodného hnízda.


Ačkoli by s tím jiní rodiče měli nejspíš problém, pro Jirešovou věk žádná překážka není. Sama se osamostatnila mnohem dřív, a to už ve čtrnácti letech. Podle ní není na co čekat, a čím dříve k tomu dojde, tím lépe. „Je to asi měsíc, co se odstěhovala, ale vlastně je to paradoxně lepší,“ svěřila Ivana s tím, že Sofie nyní bydlí se svými spolužáky.


Obě několikrát přiznaly, že jejich soužití je více než divoké a často si prostě nerozumějí, což herečku vždy velice trápilo. Nyní by se mohlo všechno krásně napravit a konečně by si mohly mezi sebou vybudovat vztah, po jakém Jirešová touží.


Nastěhuje si k sobě partnera?


To ale není všechno, herečka si teď možná bude moci k sobě nastěhovat utajovaného partnera, kterého poprvé přiznala před několika měsíci. Ví se o něm jen to, že jmenuje Pavel a  nejde o nikoho z branže, neboť je poučená bouřlivým rozchodem s otcem Sofie Ondřejem Höppnerem (†55) a následně rozvodem s muzikantem Viktorem Dykem (53).


Vytáhlý sympaťák ji pokaždé na nějaké akci jen vyzvedne před vchodem a pak tradá domů. Ivana byla delší dobu sama a zjevně už několik let s mužem nebydlela, ačkoli nějaké rozptýlení přece jen měla. Tohle by mohl být ten správný krok k jejímu vysněnému štěstí. Vždycky když to začalo být s její novou známostí vážné, netrvalo dlouho a došlo na rozchod.


Září jako sluníčko


Ivana Jirešová vypadá v posledních měsících opravdu šťastně a nebývale jí to sluší. Zdá se, že po všech těch útrpách našla prince na bílém koni. Doteď se ale téměř všechno točilo hlavně kolem její dcery, nyní však bude mít víc času na sebe a na to, aby svůj vztah opečovávala. Třeba právě v tom byl zakopaný pes.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden