Kdy řekne – sbal se a vypadni?

Nedaří se, tak je matka najednou dobrá! Přitom byly chvíle, kdy si herečka posteskla, že si s vnoučky rozumí lépe, než se svými dětmi. Ty teď má doma a jen tak se jich nejspíš nezbaví.

O tom, že je herečka Dana Batulková skvělá máma, není pochyb. I když se s ní život a její manžel David Prachař (62) moc nemazlil, opustil ji kvůli mladší herečce Lindě Rybové (45), dokázala se z citové ztráty vzpamatovat, protože se musela postarat o děti – Jakuba (37) a Marianu (26).

K rozpadu manželství došlo již před čtyřiadvaceti lety, Mariánka byla maličká a Jakub v tom nejcitlivějším věku. Není divu, že se jim snažila ztrátu otce vynahradit.

Svým dětem metla ale zřejmě cestičku příliš, protože Jakub není ani zdaleka tak skvělým hercem, jako jeho otec, nebo dokonce dědeček, slavný Trautenberk Ilja Prachař (†81), a Mariana je sice

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden