Můj čas na kafíčko

Kdy se bude vdávat?

Televizní moderátorka a herečka Kristina Kloubková (46) sice před časem se svým partnerem absolvovala jistý keltský obřad, opravdová svatba se vším všudy to ale nebyla.

A jelikož si ji moderátorka přeje, dala tak trochu svému partnerovi, tanečníkovi Václavu Kunešovi (48), malý nůž na krk.

Na svůj velký den se moc těší

Jednoduše má čas na svatbu do jejích padesáti let. Kuneš to zatím bere sportovně a tvrdí, že má čas. Nicméně sám se netají tím, že moc nechápe, co na té svatbě ženy mají.

Samozřejmě ale své partnerce, kterou bezmezně miluje, chce její velké přání splnit a nevykrucuje se z toho. Kloubková žije s Kunešem už několik let, i když je pravda, že se na čas rozešli.

Oba mají děti z předchozích vztahů

Oba si tehdy potřebovali jen ujasnit, že jsou si souzeni. Od té doby, co se k sobě vrátili, jim to ale opravdu klape a jsou spolu šťastní. Kloubková má z předchozího vztahu dceru Jasmínku (11), Kuneš zase dceru Aine (15), která ale žije se svou maminkou v dalekém Japonsku.

Zvláštní je, že ji Kloubkové doposud nepředstavil, nicméně pravda je, že do Japonska se necestuje snadno a každý den. Třeba se ale jednoho dne dočká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden