Kdy už bude rozvedená?

Žilková a Stropnický už žijí více než rok každý svůj život. A to i přesto, že jsou stále manželé.

Blíží se okamžik, kdy bude VERONIKA ŽILKOVÁ (61) svobodná žena. Opravdu se pak ale jejím partnerem stane hudebník JOSEF HOLOMÁČ (63)?


Herečka ze seriálu Dobré zprávy Veronika Žilková (61) momentálně netrpělivě čeká na to, až rozvod manželem Martinem Stropnickým (66) nabyde právní platnosti. Těší se totiž, až bude zase svobodná. Opravdu pak ale začne mluvit o hudebníkovi Josefu Holomáčovi (63) jako o svém partnerovi, anebo zůstane pouze a jen kamarádem?


Vypadá lépe než kdykoli předtím


V posledních týdnech Žilková září na všechny strany a vypadá opravdu skvěle. Moc jí to slušelo i na nedávné akci Muž roku, kam přijela a byla dokonce v porotě. Muži se po ní otáčeli a snažili se s ní navázat oční kontakt. Herečka ale seznamování s muži není příliš otevřená, jelikož zatím nemá vyřešenou svou minulost, konkrétně manželství s Martinem Stropnickým.


Svou nevěrou a rozchodem jí zlomil srdce na tisíce kousků.

Rozvod stále probíhá

Sice se už rozešli před více než rokem, ale rozvod ještě za sebou nemají. „Já jsem stále vdaná, myslím, že je to otázka velmi krátké doby, kdy budu opět svobodná,“ prozradila herečka, jak se celá situace má. Těžko ale říct, co se přesně stane v okamžku, kdy bude rozvedenou ženou. Sice by na první pohled dávalo smysl, že bude jejím oficiálním partnerem Holomáč, ale nemusí tomu tak být.

Stále o něm říká, že je to jen její dobrý kamarád. Změní se to vůbec někdy?

Bude někdy víc než jen kamarád?

Povídá se totiž, že je jen převozníkem, který dělá Žilkové společnost, aby snadněji zapomněla na to, jak ji Stropnický zradil. Pro připomenutí – rozešel se s ní v minulém roce prostřednictvím e-mailu. 

A později se ukázalo, že se v Izraeli, kde do konce července působil jako velvyslanec, zamiloval do výrazně mladší asistentky Markéty Horňákové (30). S tou mu láska vydržela až dodnes, a dokonce se s ní občas objeví i v Praze.

Jde jí hlavně o dceru

A není divu, že to herečka hodně prožívala a stále prožívá. Tim spíš, když to hodně zabolelo i jejich společnou dceru Kordulu (17), která k němu ztratila důvěru a údajně se prakticky nevídají. Bude tedy zajímavé sledovat, jak to nakonec celé dopadne.

Českým showbyznysem se ale nesou zvěsti, že Holomáč udělá vše pro to, aby si Žilkovou udržel, a dokonce se proslýchá, že už plánuje romantickou žádost o ruku. I kdyby se k tomu ale odhodlal, není jisté, že by mu Žilková řekla své „ano“.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden