Kdy už budu zase někomu drahá?

Takový talent přežívat na výsluní i přes mnohé zřetelné prohry, má málokterá celebrita. Nezbývá, než sebevědomí Gabriely Partyšové obdivovat. Její život totiž vypadá pořád jako pokus a omyl.

Osud ji už párkrát vypekl, ale ona usiluje o příčky nejvyšší a neslevuje. Kdysi měla milionáře, ale ten zchudl, Gabča odešla. Josef Kokta (63) už má se sexbombou zvanou Ornella Koktová (27) dvě děti a stále víc se zdá, že Gabriela milionáře tak úplně na buben nepřivedla.

Druhým a zatím posledním z jejích manželů byl podnikatel Daniel Fernbauer (44), který se raději vrátil ke své ženě a hned si s ní pořídil dítě, jež předtím s Gabrielou plánovali.

Fernbauer se nechal přesvědčit jen na pár let.

Odbarví se?

I v zaměstnání Partyšová zrovna nesbírá jeden úspěch za druhým, kolegyně Kristina Kloubková (44) ji nedávno převálcovala ve Snídani s Novou, černovláska musela trpně sledovat výrazné rozdíly ve sledovanosti ve prospěch blondýny, a když si k tomu vzpomněla na své bývalé ambice být zpěvačkou a herečkou, možná si mohla přece jen trochu povzdechnout.

Smaragdy měla jen jako

Během nedávného reklamního focení šperků v ceně mnoha milionů korun byla dotázána, jak se jí daří bez muže. A ona si ani tady prohru nepřipouští.

Tvrdí, že single život je moc pěkný, jediné nebezpečí vidí v tom, že by si na něj mohla zvyknout. To jí nebylo líto, že jí ty šperky nikdo nedal? Ale bylo… „Cítím se tak, že by mě někdo mohl oslovit: Moje drahá,“ zasmála se. Možná to je kámen úrazu. Asi chlapům připadá příliš drahá...

reklama
reklama