Kdy vrátí lásku na Bertramku?

Nemá to jednoduché ona, ani nový muž, podezírat z vypočítavosti lze každého...

Zdá se, že stále drží smutek ze ztráty manžela. A žádný nový muž není na dohled. Nechce, nebo nemůže krásná vdova najít novou lásku?

Už jsou to více než dva roky co zemřel legendární zpěvák Karel Gott (†80). Avšak zdá se, že jeho manželka dosud neodložila smutek. Ivana Gottová (45) se po smrti svého milovaného manžela rázem stala snad nejslavnější vdovou v republice. Každý se zajímal, jak to s ní a zpěvákovými nejmladšími dcerami Charlottou (15) a Nelly (13) bude dál.

Ivana však tehdy reagovala tím, že se stáhla do ústraní, kde se stále pečlivě stará o „mistrův“ odkaz. V minulém roce se ve společnosti sice párkrát ukázala, ale to opět jen kvůli projektům souvisejícím s jejím zesnulým mužem. Veřejně představila jeho knihu, uvedla do kin film Karel a na slavnostním udílení cen ankety Český slavík

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden