Kdy vymění Badinková tepláky za svatební šaty?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, slovenská herečka Michaela Badinková (38), je sice už dvojnásobnou mámou dcer Evelínky (8) a Emílie (3), ale na vyzvánění svatebních zvonů stále čeká. Přitom spolu s přítelem žijí na hromádce už dlouhých 14 let a o ruku ji požádal dokonce několikrát.

Naposled před sedmi lety. „Svatba určitě bude, už kvůli dcerkám. A přitom jsem už podruhé zasnoubená,“ chlubila se pohledná herečka s tím, že poprvé to bylo prý jen ze srandy. Svatba by se jí navíc co nejdřív hodila ještě z jednoho důvodu. „Bohužel se hezky oblékám velmi málo, protože většinou nosím doma pohodlné tepláky. V těch jsem přebornice,“ práskla na sebe Míša. Dočká se už letos?

Přijde po dvou žádostech konečně svatba?

Požádné mazlení je lék na všechno

Ačkoli na první pohled působí jako nevinná něžná blondýnka, v seriálu Ordinace ji její fanoušci momentálně potkávají jako nevěrnou potvoru. Její herečtí kolegové Petr Rychlý (52), který jí hraje partnera, a Tomáš Etzler (52) jako její exmanžel a momentální sexuální povyražení, ji ale potkávají v úplně jiném světle. Rodačka ze Slovenska se navíc nechala slyšet, že i obyčejné mazlení vůbec nebere na lehkou váhu. „Mazlení je vlastně taky takový mateřský lék. Dotyk, něha…,“ zamýšlela se Míša. Má to tak jenom se svými dvěma malými holčičkami, nebo obecně i se všemi muži? To herečka prozradit nechtěla. I když se o celou rodinu snaží pečovat, má na to svůj zvláštní postup, nad kterým spousta jiných žen jen kroutí hlavou. Místo toho, aby jako zodpovědná představitelka doktorky Aleny z kamenické nemocnice šla po svém vzoru a vložila sebe i děti do rukou zkušené medicíny, raději hazarduje se zdravím. Jak?

Místo léků vsází na sílu bylinek

Například tím, že prý vůbec doma nepoužívají žádné léky ani na teplotu. A je na to pyšná. Vše řeší bylinkami a osvědčenými babskými radami. „Vyčkávám, až teplota sama klesne, nebo pomáhám studenými zábaly. Někdy probdíte noc, ale stojí to za to,“ dušuje se Míša, která i nebezpečné neštovice zahnala mořem a esenciálními oleji. Tak ještě štěstí, že nepřišla nějaká vážnější nemoc. Tu by asi těžko zahnala pohoda a legrace, která je podle ní pro zdraví to nejdůležitější.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden