Kdy ženám spadnou růžové brýle?

Zoufalé ženy mají často zoufalé nápady. Kdy a co vám otevře oči? Kdy uvidíte skutečně pravdu o muži, kterého jste milovala, a zbavíte se svých iluzí o tom, že se změní?

Rozdíl mezi chlapcem a chlapem

Nechtěla jste, aby odešel. Věřila jste mu. Doufala jste, že tam, kde je důvěra, může být ještě druhá šance. Ve skutečnosti jste nechtěla jeho – CHLAPCE, ale potřebovala někoho úplně jiného – CHLAPA! Toho, který když něco říká, také to tak myslí a také udělá! Jak poznat nezralého muže, který nedomýšlí dosah svých slov, a tak mu ani nelze vysvětlit, že milovat neznamená ubližovat, protože on v těch pojmech necítí žádný rozdíl?

Stále slibuje modré z nebe

Muž, který žije ve vnitřní lži, je schopný vám slíbit cokoli, nedodržet to, myslet si, že je to v pořádku a svým lžím věřit.

Chlapi vyrůstají z chlapců, kteří si uvědomili, že takovým chováním více ztratí, než získají, a tím vyzráli. Chlapce změní v chlapa poznání, že neztrácí ten, kdo přijde o toho, který ho zradil, ale naopak ten, kdo přijde o toho, kdo mu věřil.

Utíká od problémů

Chlapec neunese odpovědnost, nezvedne vás, když potřebujete, a neobstojí v těžkostech. Proto jeho slova a sliby nemají hodnotu. Nic reálného neobsahují.

Chlapec je schopen slíbit vám, že s vámi zůstane do konce života. Chlap ví, že nic takového nejde slíbit. Může však slíbit, že s vámi zůstane do konce života svého. Protože to dokáže ovlivnit.

Hroutí se v krizích

Ve zdravém partnerství se vzájemně ujišťujete, že se na sebe můžete spolehnout a spolu zvládnete cokoli, protože tam, kde jednomu síla dochází, má v druhém zdroj energie.

Chlapec si myslí, že ve vztahu stále svítí slunce. Chlap už dobře ví, že bude často pršet. Ale že to nevadí, pokud má ženu ochotnou se podělit o deštník.

Schovává se za slova

Spousta žen zavírá oči před skutečností. Milují slova, těm naslouchají a věří. A když nepřicházejí činy, které by potvrdily slíbená slova, znervózní. Ale jen do té doby, než uslyší nová slova, nové sliby.

A těm zase uvěří. Týká se to i vás? V tom případě potřebujete pochopit, že slovo neznamená nic, dokud mu chlap nedá obsah svým jednáním. Lhaní není omyl ani chyba, ale osobní rozhodnutí, a kdo zalže jednou, zalže podruhé a pokaždé…

Dokáže vám lhát

Někteří muži dokážou lhát, i když se vám dívají do očí.

Jenže spousta žen má často z lásky oči zavřené. Proto chlapec hledá ženu, která věří slovům. Protože moudrá žena ho záhy prohlédne. Zatímco chlap hledá ženu, která věří až činům. Chlapec potřebuje ženu, které stačí slyšet: „Ty jsi moje jediná.

“ Zatímco chlap už ví, že vůbec nezáleží na tom, co říká. Protože to, jestli je žena jeho jediná, je poznat z jeho činů..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden