Kdysi fešák z Chlapců a chlapů, dnes Bobo Švarc z Ordinace

Mohl se odjakživa vyhřívat na výsluní herecké slávy, na životní křižovatce se však pomýleně pustil jinou cestou. Vrátil se z ní.

Je podobný tatínkovi, herci Miroslavu Zounarovi (†65), to byl rovněž fešák. Pamatujeme si ho jako předsedu hoštického JZD z filmu Slunce, seno, jahody a jeho dalších pokračování. „Táta měl ty filmy rád, byl spokojený, že ho s nimi lidé mají spojeného,“ vzpomíná syn Martin Zounar (54).

„Byť udělal spoustu krásných filmů, pro lidi byl předseda Rádl. Však si k té postavě sám vymyslel i tu věčnou žvýkačku a kovbojský klobouk.“ Jenomže když se točil poslední díl nazvaný Slunce, seno, erotika, odehrávající se mimo jiné v Itálii, Zounar starší byl už moc

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden