Když Báru Basikovou opustil druhý manžel, myslela na sebevraždu!

Novinářům nejprve říkala, že za krizí manželství vztahu je její přestávka v kariéře.

Celý život si v sobě nese Bára Basiková (57) syndrom nechtěného dítěte. Přesto našla vždycky sílu zvládnout nesnadné situace, ať už šlo o drogy nebo citové karamboly. Po druhém rozvodu to ale bylo hodně těžké!

Odmala se Bára chtěla stát zpěvačkou. Za tímhle snem si neúnavně šla a podařilo se jí ho splnit, i když jí od něj matka tvrdě zrazovala. Připadalo jí prý hloupé, že malá dívka touží zpívat a často jí okřikovala: „Nech toho krákorání a jdi dělat něco pořádného!“

Na cestě prožila i kritické chvíle, jako například v 25 letech. Tehdy už byla populární, zpívala hned ve dvou skupinách a byla nešťastně zamilovaná. Odešla z domova a azyl našla u kamarádky.

Ta ale byla bohužel závislá na drogách a k pervitinové zkušenosti přemluvila i Báru. Tři dávky týdně, radikální zhubnutí až na 40 kg váhy - to byly kruté následky. Trvalo to čtvrt roku, ale z téhle pasti se mladá zpěvačka nakonec dostala.

Myslela si, že je to životní láska!

S prvním manželem se seznámila přes

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden