Moje sladké tajemství

Když do sebe kopne pár skleniček, zapomíná na slušné vychování

Moje sladké tajemství

Nicolas má plno vlastních démonů, kteří se vymykají kontrole!

Zatímco kdysi byl Nicolas Cage (58) idolem mnoha žen, nyní prý vypadá jako bezdomovec a také se tak chová. Vždyť to není tak dávno, co ho museli bez pardonu vyhodit z jedné luxusní restaurace.

Ačkoli nikdy nebyl typickým filmovým krasavcem, měl Nicolas Cage (58) vždy spoustu obdivovatelů, a hlavně obdivovatelek. Tato doba je ale nejspíš minulostí. Cage totiž nyní rozhodně nepřipomíná toho charismatického chlapíka, který kdysi exceloval v dramatu 8 MM, akčním thrilleru Con Air a v dechberoucí romanci o lásce Město Andělů z roku 1998.

Má nepřiměřeně vybělené zuby

V něm Cage zářil po boku krásné herečky Meg Ryan (60). Je smutnou ironií osudu, že se ani jeden z nich nedokázal vyrovnat s přibývajícími roky a dnes ani náhodou nepřipomínají osobnosti, které jsme kdysi tak obdivovali. O tom, že Meg už před

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden