Když ho poprvé potkala, ostatní muži pro ni přestali existovat

V okamžiku, kdy její manžel zemřel, jí došlo, že už bude na všechno sama. Nevzdala se ovšem a stále žije naplno.

Zatímco Daniela Kolářová (74) sklízela ovace na divadelních prknech a před kamerou, v soukromí často prožívala velké trápení. Když navždy odešel muž, kterého milovala, téměř ji to zlomilo.

 

Jedna z našich nejobsazovanějších hereček Daniela Kolářová (74) prožila téměř celé své dětství v Karlových Varech, kde její maminka pracovala jako účetní v divadle.

Ačkoli první léta jejího života byla patrně velice komplikovaná, vždyť se její rodiče rozvedli, když byl Daniele pouhý rok, a svého vlastního otce poznala až v pěti letech, přesto na ně Kolářová vzpomíná ráda. Jezdívala totiž často za svými prarodiči, kteří měli chatu na Jarově naproti Zbraslavi. Tam s ostatními dětmi hrála volejbal a dělala táboráky.

Babička ji měla vykrmit

Nebyla to ale zdaleka taková idyla, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kolářová totiž byla už jako malá holčička velice štíhlá, a protože její tatínek kdysi prodělal tuberkulózu, bála se rodina, aby neonemocněla i hubeňoučká Daniela.

Babička tak dostala za úkol svou vnučku pořádně vykrmit, aby přibrala alespoň dvě kila. Dokonce měla píšťalku a tou Danielu

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře