Když ji opustil milenec, spolykala prášky na spaní

Nabídka na jednu z hlavních rolí v nekonečném seriálu Ulice byla pro herečku, která se sama stará o syna, doslova darem z nebes.

Všichni máme pocit, že herečku Jaroslavu Obermaierovou (74) důvěrně známe. Málokdo dnes ale ví, že je to velice citlivá dáma, která si kdysi chtěla kvůli nešťastné lásce sáhnout na život.

Už přes patnáct let vstupuje Jaroslava Obermaierová (74) do našich domovů jako jedna z hlavních postav nekonečného seriálu Ulice. Ale i kdyby Ulice nebylo, Jaroslava bude už navždy patřit k našim předním herečkám.

Herectví zvítězilo na plné čáře

Vždyť její dosavadní kariéra je více než úctyhodná. Jaroslava se narodila 10. dubna 1946 v Praze. Už jako malá holčička pokukovala po prknech, která znamenají svět, a už v deseti letech tančila v Národním divadle v operách a baletech.

Když se po ukončení střední školy rozmýšlela, kam jít, na plné čáře zvítězilo herectví a DAMU. Brzy se také začala objevovat před filmovou a televizní kamerou.

Ať už to bylo v legendárním snímku Souhvězdí Panny z roku 1965, kde měla na tu dobu velmi

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden