Moje šťastná hvězda

Když láska překoná vše

Manželé jsou už více než třicet let. KAREL (75) a HANA (59) HEŘMÁNKOVI jsou vzorovým párem, kterých český showbyznys moc nemá. Pokud pro někoho platí, že láska překoná všechny peripetie, jsou to tihle dva.


V každém vztahu někdy přijde krize, ale člověk na ni musí být připravený. Pak je možné ji překonat. To uvedla v jednom rozhovoru Hana Heřmánková (59) a možná i právě tento přístup je důvodem, proč spolu s manželem Karlem Heřmánkem (75) vydrželi tak dlouho, přestože spolu tráví většinu času.


Vždyť nedlouho po revoluci založili dnes už legendární Divadlo Bez zábradlí, které se stalo jedním z prvních soukromých. Karel zde hrál, režíroval a dělal uměleckého šéfa, ona byla ředitelkou. Není se tedy čemu divit, že se občas „chytli“ a práci si samozřejmě nosili i domů. Teprve loni zaběhlý „podnik“ předali synům Karlovi (33)Josefovi (32).


Podle manželů je důležité mít na toho druhého hodně času.

Ztratil snubní prsten

Heřmánek je známý herec, i jeho manželka se sem tam objevila před kamerou, mnohem bližší jí však byla role hlasatelky, pamětníci Československé televize si ji i dnes velice dobře pamatují. Osudným se jí však stal dabing, a to hned ze dvou důvodů.

První je profesní, protože si tuto práci oblíbila, daleko důležitější ale je, že při něm potkala svého budoucího manžela. Přeskočila jiskra a zanedlouho už si navlékali snubní prsteny. Jen tak mimochodem, ten původní Karel během jednoho natáčení ztratil.

Od manželky proto dostal v rámci oslav výročí třiceti let od svatby nový a slíbil, že ten už nikdy nesundá.

Recept je  snadný

V českém showbyznysu jsou zvláštním úkazem. Nikdy média nezásobovali aférami, nepředháněli se, kdo na toho druhého „práskne“ víc. Přesto ale nikdy nezkazili žádnou legraci.

Když mají čas, zajdou si na koncert vážné hudby, dají si dostaveníčko jako v době, kdy spolu začínali randit. Těší se, jak si to spolu užijí a pak spolu půjdou domů...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden