Když mu došly peníze, chtěl prodat svého psa

Herec Sylvster Stallone (74) měl těžký start do života. Ve škole se mu spolužáci posmívali, protože mu učení dělalo problémy. Ačkoli nad ním zlomili hůl i učitelé, on si dál šel za svým snem.

Jeden z nejlépe placených hollywoodských herců Sylvester Stallone (74) je ztělesněním amerického snu. Představitel filmového Rockyho vyrůstal v italsko-americké rodině s otcem, matkou a bratrem, ale po brzkém rozvodu rodičů v podstatě přišel o domov.

Šlo to s ním od desíti k pěti

Silvester se neustále stěhoval od jednoho z rodičů ke druhému a dost často musel pobývat ve školních internátech. Otec i matka žili často v bídě, on sám se narodil s částečně ochrnutým obličejem, a když k tomu ještě připočteme, že měl vadu řeči, bylo jasné, že se mezi spolužáky necítil dobře.

Ze Sylvestera tak vyrůstal neduživý a hubený mladík, který trpěl komplexy méněcennosti. Během dvanácti let vystřídal třináct škol a často si přilepšoval kapesními krádežemi, proto není divu, že to s ním

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden